Yunanistan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Yunanistan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Türkiye’ye komşu yabancı ülkelerden biri olan Yunanistan’a gitmek için her bakımdan oldukça kolay şekilde vize alınması mümkündür. Yunanistan vize işlemleri için bizler bu kapsamda Şanlıurfa vize merkezimiz bünyesinde oldukça kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Amerika Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Çeşitli türden konular hakkında vize merkezimizden bilgiler alınabilir ve duruma uygun şekilde ofislerimiz aracılığıyla başvurular sonucu işlemler başlatılabilir. Yunanistan vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak bizler tüm işlemlerin eksiksiz yapılması konusunda her aşamada insanlara en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Ofisimiz bünyesinde yer alan uzman personellerimiz vize başvuruları konusunda formların doldurulması sürecinde kişilere gerekli rehberliği en iyi şekilde sağlamaktadır. Vize işlemleri doğrultusunda hangi evrakların hazırlanması gerektiğini de yine personellerimizden öğrenebilmek mümkündür.

Yunanistan Vize Evrakları

Yunanistan vizesi alımı aşamasında muhakkak gerekli işlemler için istenen evrakların eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir. Çünkü herhangi bir eksik evrak durumunun olması halinde vizenin oluşturulması sürecinde birtakım sorunların ortaya çıkması ihtimali vardır.
Yunanistan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi
Yunanistan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi
  • Kişisel kullanıma uygun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış bir pasaport,
  • Eksiksiz doldurulmuş bir Yunanistan vizesi forumu,
  • 2 adet biyometrik fotoğraf,
  • Tam vukuatlı nitelikte bir nüfus kayıt örneği,
  • Kişi için geçerli olan bir nüfus kayıt belgesi,
  • Kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Yunanistan vizesi talep dilekçesi,
  • Vize ücreti ödemesi ve belgesi,

Yunanistan vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak bizler ilgili işlemler için bu evraklara gereksinim duymaktayız. Genel olarak Yunanistan vize işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bu belirtilen evrakların uygun şekilde hazırlanması ve ofisimize teslim edilmesi gerekmektedir.

Yunanistan Vize Başvuru Formu İşlemleri

Vize işlemleri sürecinin en önemli aşamalarından biri olan başvuru formu işlemleri aşaması oldukça dikkatli hareket edilmesi gereken bölümlerden biridir. Bu noktada kişiler tümü büyük harflerden oluşacak şekilde ilgili formu doldurmalıdırlar.

Bu noktada en önemli hususlardan biri, ibraz edilen evraklarla forumda belirtilen bilgilerin tam olarak eksiksiz şekilde bir uyum sağlamasıdır. Vize başvuru işlemlerinin her yönüyle başarılı şekilde sorunsuz olarak tamamlanabilmesi açısında bu oldukça önemlidir.

Yunanistan Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Yunanistan’da yaşayan biriyle evlenilmesi halinde aile birleşimi sisteminden birçok insanın faydalanabilmesi mümkün olmaktadır. Bu vize türü genel olarak tüm vizeler arasında en özel olanlardan biridir. Yunanistan vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak bizler bu vizenin alınması konusunda tüm başvuru yapan kişilere uygun şekilde yardımcı olmaktayız.

Bu vizeye yönelik başvurular için 2 adet fotoğraf, pasaport, Yunanistan aile birleşimi başvuru formu, mevcutsa eski pasaport ve sabıka kaydı gereklidir. Bunların yanı sıra ikametgah belgesi, uluslararası doğum belgesi ve uluslararası evlenme kayıt örneğine de ihtiyaç vardır.

Yunanistan Vizesi Alınıyor Mu?

Yunanistan Konsolosluğu ya da Yunanistan Büyükelçiliğine vize başvuru talebinde bulunulduğu takdirde vize alınabilir.

Yunanistan Turistik Vize Veriyor Mu?

Yunanistan turistik vize ile birlikte farklı vize türleri de verir.

Yunanistan Vizesi Ne Kadar 2020?

Yunanistan vizesinin bedeli, €100. Bu ücretlendirme çocuklar için değişir.

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×