Yunanistan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi - Schengenvize.net
Yunanistan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Yunanistan Vize Başvurusu Gaziantep Vize Merkezleri

Gaziantep’te Yunanistan Vizesi Merkezi

Yunanistan’a seyahat etmeyi planlıyorsanız vize için başvuru yapmanız gerekmektedir. Gaziantep’te hizmet veren vize merkezimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde vize sahibi olabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Yunanistan vizesi için başvuru yapacak kişilerin gerekli belgeleri Gaziantep’te hizmet veren vize merkezimize sunması şarttır. Vize merkezimizde hizmet veren temsilcilerimiz sizlere mail yolu ile gerekli belgelerin listesini göndermektedir. Sizden istenilen belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde düzenleyerek sunmanız gerekir. Aynı zamanda vize sürecinde ihtiyacınız olduğu her an vize merkezimiz ile iletişime geçerek uzman temsilcilerimizden yardım isteyebilirsiniz.

 

Yunanistan Vize Randevusu

Yunanistan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi
Yunanistan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Yunanistan vize merkezimiz ile görüşme yapmak ve vakit kaybetmeden vize başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız randevu talebi oluşturmanız gerekmektedir. Uzman temsilcilerimiz sizin adınıza istediğiniz tarihte randevu oluşturmakla görevlidir. Zaman kaybı yaşamadan Yunanistan vize başvuru için randevu oluşturmanız.

Seyahatiniz İçin Otel ve Uçak Bileti Rezervasyonlarınızı Gerçekleştirin!

Yunanistan’a seyahat etmeyi planlıyorsanız vize başvuru sürecinde sunmanız gereken belgelerin içerisinde otel ve uçak bileti rezervasyon dokümanlarınıza yer vermelisiniz.

Satın alınış uçak bileti ile Yunanistan vizesi yapmanız yanlıştır. Bu sebeple sizden istenilen şekilde tüm belgeleri sunmaya özen göstermelisiniz.

Yunanistan Vizesi Başvurusu Süreci Devam Ederken Konsolosluk Arayabilir!

Vize başvuru süreci devam ederken konsolosluk yetkilileri aniden sizi arayabilir. Amaçları sunmuş olduğunuz belgeleri teyit etmektir. Yapacağınız görüşmede sunmuş olduğunuz belgelerde yer alan bilgiler üzerinden konuşma yapmalısınız.

Aynı zamanda vize sürecinde doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda Gaziantep’te hizmet aldığınız vize merkezimizi haberdar etmeniz gerekmektedir. Bu konu hakkında bilgi vermek için arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Yunanistan Vize Türleri

  • Turistik Vize
  • Ticari Vize
  • Gemiciler Vizesi
  • Kültürel-Sportif ve Konferans Vizesi
  • AB / Yunan Vatandaşı Eşi ve / veya Çocukları Vizesi
  • Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi
  • Şoförler Vizesi
  • Eğitim Vizesi

Biyometrik Verilerinizi Yeniden Beyan Etmeniz İstenebilir!

Yunanistan Konsolosluğu vize sahibi ile görüşme yaparak biyometrik parmak izi verilerinizi yeniden beyan etmenizi isteyebilir. Önceden vermiş olduğunuz biyometrik verilerin kaydedilmemiş olması durumunda tekrar konsolosluğa giderek bu bilgiyi vermeniz gerekmektedir. Schengen vize kuralları gereği biyometrik verilerini sunulması şarttır.

Yunanistan Şuan Vize Veriyor Mu?

Yunanistan vize işlemleri, resmi tatiller hariç haftanın belirli zaman dilimleri içerisinde verilir. Ülke içerisine siyasi, sağlık gibi etmenlerden dolayı olaylar olduğu takdirde vize işlemleri aksayabilir.

Yunanistan Schengen Vizesi Veriyor Mu?

Yunanistan Schengen bölgesinde bulunan ülkeler için vize verir.

Yunanistan Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Yunanistan Schengen vize işlemleri, Yunanistan Konsolosluğu ya da Yunanistan Büyükelçiliği tarafından yapılabilir.

Yunanistan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×