Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi - Schengenvize.net
Yunanistan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Yunanistan Vize Başvurusu Ankara Vize Merkezleri

Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Ülkemizden Yunanistan’a yapılacak olan tüm seyahatleriniz için sizlere gerekli olan tüm bilgilere buradan ulaşabilir ve rahatlıkla vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Gerek turistik gezilerinizde gerekse iş amaçlı alınacak olan ticari vizeleriniz için Ankara vize merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. Elbette bu yapılacak olan vize başvuruları için başvuru merkezimizden randevu talep etmeli ve ardından randevu saatinde eksiksiz olarak başvuru dosyanızı tarafımıza iletmelisiniz.

Yunanistan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Ankara ve çevre illerde ikamet eden tüm vatandaşlarımız merkezimizle iletişime geçerek vize randevusu oluşturabilir ve kolaylıkla dilediği vizeye ulaşabilir. Hangi vizeye ihtiyaç duyduğunuzu Yunanistan vizesi Ankara vize merkezi müşteri temsilcileriyle bağlantıya geçerek iletebilir, gerekli evrak listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi
Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Yunanistan Turistik Vize İşlemleri

Yunanistan’a yapılacak olan tüm seyahatlerinizde Yunanistan Hükümeti tarafından belirlenen vizeleri almanız gereklidir. Bu ülkeye yapacağınız seyahatin türüne göre vize başvurusunda bulunmanız faydalı olacaktır.

Ticari amaçlı yapılacak olan seyahatlerde ya da turistik amaçla yapacağınız seyahatlerinizde kullanacağınız vizeniz 90 günle sınırlandırılmaktadır.

Turistik vize için gerekli evraklar:

 • Pasaport
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Kimlik kartı fotokopisi
 • Ulaşım ve konaklama belgeleri
 • Banka hesap dökümü
 • Seyahat sağlık sigortası

Tüm bu belgeleri eksiksiz olarak Yunanistan Vizesi Ankara vize merkezi temsilcilerimize iletmeniz gerekmektedir.

Yunanistan Vize Ücreti

Yunanistan Konsolosluğu tarafından her yıl vize ücretleri Euro üzerinden belirlenmektedir. Ayrıca Yunanistan Hükümeti farklı yaş gruplarından da farklı vize ücretleri talep etmekte olup bu rakam her yıl değişebilmektedir. Dolayısıyla en güncel Yunanistan vize harç ve bedellerini Ankara vize merkezimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yunanistan Aile Ziyareti Vize İşlemleri

Yunanistan’a yapılacak olan aile ve akraba ziyaretlerinde Yunanistan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu aile, akraba ziyareti vizesinin alınması mecburidir.

Gerekli evrak listesi:

 • Pasaport
 • 2 adet güncel fotoğraf
 • Kimlik fotokopisi
 • Güncel banka hesap dökümü
 • Davetiye

Bu belgeler kişinin uyruğuna göre değişmekte olup, Yunanistan vizesi Ankara vize merkezi farklı evraklarda talep edebilmektedir.

Yunanistan Vize Reddi

Yunanistan’a yapılacak olan seyahatin türüne uygun vize evraklarının eksik teslimi, yeterli gelir belgesinin olmaması başvurunun reddedilme sebeplerindendir. Vize ücretleri iade edilmemektedir.

Yunanistan Şuan Vize Veriyor Mu?

Yunanistan vize işlemleri, halen devam etmektedir.

Yunanistan Vizesi İçin Nereye Başvurulur?

Yunanistan vizesi için Yunanistan Büyükelçiliği ya da Yunanistan Büyükelçiliği tarafından görevlendirilmiş diplomatik müdürlüklere, başvuruda bulunabilir.

Ankara’da Yunanistan Vizesi Nereden Alınır?

Ankara’da ikametgâh eden vatandaşlar, Ankara’da bulunan Yunanistan Konsolosluğuna başvuruda bulundukları  takdirde Yunanistan vizesi alabilirler.

Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×