Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
Yunanistan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Yunanistan Vize Başvurusu İzmir Vize Merkezleri

Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Yunanistan’a İzmir ve çevre illerden seyahat etmek isteyen kişiler için İzmir vize merkezimizle bağlantı kurarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 yılına ait olan güncel evrak listesine göre evraklarınızı hazırlamanız Yunanistan vizesine kolaylıkla seri şekilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle evraklarınızın 2021 yılına uygun olarak hazırlanmasına özen göstermelisiniz.

Yunanistan Vizesi Adana Vize Merkezi

Yunanistan Konsolosluğu her yıl vize ücretlerinde ve gerekli evrak listelerinde farklılığa gidebilmektedir. Dolayısıyla İzmir’e yakın illerde ve çevre ilçelerde ikamet ediyorsanız vize merkezimizi ziyaret edebilir ya da sizin adınıza tüm bu işlemleri gerçekleştirmemizi bizlerden talep edebilirsiniz. Yunanistan Vizesi İzmir vize merkezi kısa sürede pürüz yaşamadan Yunanistan vizesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Yunanistan Ticari Vize İşlemleri

Türkiye’den Yunanistan’a yapılacak olan iş seyahatlerinde mutlaka bir ticari vizeye sahip olmalısınız. Aksi taktirde ticari vize olmadan bu ülkeye seyahat edemezsiniz ve kongre, fuar gibi etkinliklerinize katılamazsınız.

Dolayısıyla size gerekli olan iş bağlantılarını sağlayabilmek için Yunanistan ticari vizesine ihtiyaç duyarsınız. Yunanistan ticari vizeye sahip olmak için kişinin hazırlayacağı evrak listesi kişinin statüsüne göre farklılık gösterecektir.

Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi
Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi
  • Şirket sahibi açısından
  • Çalışan açısından

Hazırlanması gerekli evraklar farklı olacaktır.

Yunanistan Vize Evrakları

Yunanistan’a yapılacak olan seyahat türüne göre Yunanistan Hükümeti seyahat severlerden vize istemektedir. Bu vizeler seyahatin türüne göre farklı olabildiği gibi evraklarda da farklılık yaratmaktadır.

Genel olarak Yunanistan vizesi evrakları:

  • Pasaport
  • Önlü arkalı kimlik fotokopisi
  • 2 adet güncel fotoğraf
  • Ulaşım ve konaklama rezervasyon belgeleri

Yunanistan vizesi İzmir vize merkezi ofisimize gelerek gerekli tüm vize bilgilerini öğrenebilir, Yunanistan vizesine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yunanistan Vize Reddi

Yunanistan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu 2021 yılına ait evrak listesini tam olarak hazırlayarak başvuru merkezine zamanında teslim etmeniz vize onay sürecinizi hızlandıracaktır. Evraklarınızda gerçeği yansıtmayan bilgilerinizin tespitinin yapılması halinde vize reddi olacaktır. Bu durumda vize ücreti iade edilmemektedir.

Yunanistan Vize Ücreti

Türkiye’den Yunanistan’a yapılacak her türlü seyahat için vize alınması gereklidir. Vize ücretleri her yıl güncellenmektedir. Dolayısıyla Yunanistan vizesi İzmir vize merkezi ofisimizden ücret bilgisi alabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi İzmir’den Nasıl Alınır?

İzmir’de bulunan Yunanistan Konsolosluğuna müracaat gerçekleştirildiği takdirde vize alınabilir.

Yunanistan Şuan Vize Veriyor Mu?

Yunanistan vize işlemleri, Yunanistan Büyükelçiliği tarafından şu anda da gerçekleşmektedir.

Yunanistan Vizesi İçin Nereye Başvurulur?

Yunanistan vizesi için Yunanistan Konsolosluğu, Yunanistan Büyükelçiliği ya da Yunanistan Büyükelçiliği tarafından görevlendirilmiş diplomatik müdürlüklere başvuru yapılabilir.

Yunanistan Vizesi İzmir Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×