Yunanistan Vizesi İstanbul Vize Merkezi - Schengenvize.net
Yunanistan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Yunanistan Vize Başvurusu İstanbul Vize

Yunanistan Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Yunanistan ülkesi her zaman yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmuştur. Dolayısıyla gerek iş amacıyla gerekse turistik amaçlı ülkeye yapılan seyahatler fazladır. Ülke dört mevsim turist çekebilecek güzelliklere sahip bir ülke olmasından dolayı ilgi talep görmektedir. İş amaçlı ülkeye yapılacak olan seyahatlerde ticari vize istenirken, turistik seyahatlerde ise turistik vizenin alınması şartı aranmaktadır.

Yunanistan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Bu vizelerde genellikle 90 gün gibi süre kısıtlaması vardır. 90 günün sonunda Yunanistan’da yaşamaya karar verilirse farklı ek belgeler kişiden istenecektir. Yunanistan konsolosluğu tarafından her yıl vize için gerekli evraklar değişebilmektedir. Dolayısıyla Yunanistan vizesi İstanbul vize merkezi firmamızla bağlantıya geçerek günce

Yunanistan Vizesi Ve Randevu

Yunanistan Hükümeti tarafından belirlenen kriterler yerine getirilerek Yunanistan vizesine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Fakat her yıl vize için gerekli evraklar değişmektedir. Bundan dolayı vize merkezimizle iletişim kurarak 2021 yılı Yunanistan vizesi evrak listesine ulaşmanız sağlıklı olacaktır.
Yunanistan Vizesi İstanbul Vize Merkezi
Yunanistan Vizesi İstanbul Vize Merkezi
Türkiye’den Yunanistan’a yapılacak olan tüm seyahatler için seyahatin amacına yönelik vizenin alınması şartı konulmuştur. Vize için yapılacak olan başvurularda randevu alınması gereklidir. Randevusuz hiçbir vize başvurusu işleme alınmayacaktır. Firmamızla iletişime geçerek vize randevusu oluşturabilirsiniz.

Yunanistan Turistik Vize İşlemleri

Yunanistan’a yapılacak olan turistik geziler için Konsolosluk tarafından belirlenen turistik vizenin alınması gereklidir.

Gerekli evraklar şunlardır:

  • Pasaport
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Kimlik fotokopisi
  • Banka hesap dökümü
  • Ulaşım ve konaklama rezervasyonları

Bu belgeler kişinin sosyal statüsüne göre farklılık gösterebilir. Yunanistan vizesi İstanbul vize merkezi firmamıza gelerek vize için gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Aile Ziyareti Vize İşlemleri

Yunanistan’da bulunan yakınlarını ve arkadaşlarını ziyaret etmek isteyen kişilerin almakla zorunlu oldukları vize türüdür.

Gerekli evraklar şunlardır:

  • Pasaport 10 yıldan eski olmamalı
  • 2 adet güncel fotoğraf
  • Yunanistan’dan gelen davet yazısı
  • Kimlik fotokopisi
  • Güncel banka hesap dökümü

Tüm evrakların eksiksiz olarak başvuru merkezimize teslimi yapılmalıdır.

Yunanistan Vize Ücreti

Yunanistan vize ücreti her yıl güncellenmektedir. 2021 Yunanistan vizesi İstanbul vize merkezi firmamızla iletişimde kalarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Yunan Vize Veriyor Mu?

Bordo pasaporta sahip olan kişiler, vizeye tabi tutulur. Ancak hususi, hizmet ve diplomatik pasaporta sahip olan vatandaşlar ise Yunanistan’ın ziyaretleri esnasında vizeden muaf tutulur.

Yunanistan Vizesi İçin Nereye Başvurulur?

Bulunulan bölgedeki Yunanistan Konsolosluğu ya da Yunanistan Büyükelçiliği’ne müracaat edildiği takdirde vize işlemleri ile ilgili başvuruda bulunulabilir.

Yunanistan Vize Başvurusu Ne Zaman Başlayacak?

Yunanistan vize başvuruları, 20 Mayıs itibariyle başlamıştır.

Yunanistan Vizesi İstanbul Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×