Rusya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Rusya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Rusya Vize Merkezi, Diyarbakır

Diyarbakır ili sınırları içerisinden Rusya seyahati için vize başvurusunda bulunacak olan kişilere Rusya Vize Merkezi Diyarbakır gerekli görülen tüm işlemler adına hizmet ve destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sadece Diyarbakır değil, aynı zamanda da Diyarbakır ilinin çevre illerinde oturmakta olan ve başvuruda bulunmak isteyen kişilere gereken hizmeti ve desteği de sağlamaktadır.

Rusya Vize Türleri Nelerdir? – Diyarbakır

Rusya vize türünde de olduğu gibi seyahat etmeden önce vize başvuru sahibinin seyahat etme amacını net bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Yapacak olduğu seyahatin gerekçesi başvuruda bulunulması gerekli olan vize türünü de belirlemektedir. Vize türünü yanlış belirleyen başvuru sahipleri olumsuz süreçler ile karşılaşmaktadır. Bunları yaşamamak adına uzman kişilerden destek alınması tavsiye edilmektedir.

·         Rusya Turistik Vizesi

·         Rusya Ticari Vizesi

·         Rusya Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

·         Rusya Transit Vizesi

 

Belirtilen kategoriler doğrultusu içerisinde, vize başvuru sahibini seyahatine uygun bir kategorinin olmadığını düşünüyor ise muhakkak vize başvuru merkezlerinin uzman yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Akabinde de süreç içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan, evrak eksikliği ya da yanlışı gibi engeller yaşamadan seyahat amacına göre Rusya vize başvurusunda bulunabilmektedir.

Rusya Vize Ücreti – Diyarbakır

Başvuru sahibinin başvurusu konsolosluk tarafınca işlem içerisine alınabilmesi için muhakkak vize ücretini ödemesi gerekmektedir. Rusya vize ücreti başvuruda bulunacak olan vize türüne göre farklılık göstermesinden kaynaklanarak, başvuru sahibinin bu konuda direkt olarak firmamız ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Rusya Voucher Belgesi Nedir ve Nasıl Alınır? – Diyarbakır

Rusya Voucher Belgesi, Rusya Federasyonu sınırları içerisinde konaklama ile ilgili olarak, vize müracaat sahibinin herhangi bir tanıdığında kalması ya da otelde kalması için belgelenmesi gerekmektedir. Voucher Belgesi’ni müracaatta bulunacak olan kişi kendisi temin edememektedir. Bunun yanı sıra, kalınacak yer bir tanıdığın ya da akrabanın evi ise kalınacak olan kişi tarafında bir davetiye hazırlanarak başvuru sahibine e-posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemler yapıldıktan daha sonra başvuru sahibi Voucher Belgesi’nin çıktısını alarak vize başvuru dosyası içerisinde yetkili makama beyan etmesi talep edilmektedir.

 

Rusya Vize Merkezi Diyarbakır

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Rusya vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Rusya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye