Rusya Vizesi Ankara Vize Merkezi

  Rusya Vizesi Ankara, Rusya Vizesi Ankara Vize Merkezi

  Rusya Vize Merkezi, Ankara

  Rusya Vize Merkezi, Ankara ili sınırları içerisinden başvuruda bulunacak olan kişiye gereken vize işlemleri süresince tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile görevlendirilen bir kurumdur. Bunun yanı sıra sadece Ankara ili içerisinde ikamet etmekte olan değil, aynı zamanda ad Ankara ili çevresinde ikamet etmekte olan vize başvuru sahiplerine de gerekli olan işlemler için profesyonelce bir hizmet sağlamaktadır.

  Rusya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? – Ankara

  Ankara ili sınırları içerisinde yapılacak olan Rusya vize başvurularının sonuç alma süresi, başvuru yapan kişinin ne zaman başvuruda bulunduğu ile ilişkilidir. Bunun sebebi ise konsolosluğun yoğun olduğu dönemlere ve her iki ülkenin de resmî tatillerine denk gelmesi durumunda başvuruda bulunan kişinin vize karar süreci uzamaktadır.

  Ancak, ortalama olarak Rusya vize başvurusunun sonuçlanma süresi 4 ila 7 iş günü içerisindedir. Bu süreçte başvuru sahibinin yukarıda belirtilen ince detaylara dikkat ederek vize başvurusunu en erken 1 ay önce yapılması yetkili vize başvuru merkezi yetkilileri tarafınca tavsiye edilmektedir. Böylelikle başvuru sahibinin vize başvuru süreci uzamayarak erken bir tarihte yetkili makam tarafından karar bağlanmaktadır.

  Bu süreç zarfı içerisinde de vize başvuru merkezlerinin uzman temsilcileri başvuru sahibine gereken her bilgiyi aktararak, süreç içerisinde de bilgi sahibi olması açısında destek ve hizmet vermektedir. Başvuru sahibinin engellere takılmadan ve olumsuz bir durum ile karşılaşmaması açısından vize süreci kapsamı içerisinde gereken her türlü desteği ve profesyonelce hizmeti sağlamaktadır.

  Rusya vize işlemleri sırasında seyahat amacının net bir şekilde belirlenmesi.

  Rusya sınırları içerisine seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri, vize merkezinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeden önce Rusya sınırları içerisine yapacak olduğu seyahatin amacını net bir şekilde belirlemesi gerekmektedir.

  Bunun nedeni ise, başvuru sahibinin talep edilen evrakları seyahat amacına uygun olacak bir şekilde hazır bir hale getirerek konsolosluğa iletmesidir. Aksi takdirde vize işlem süreci boyunca bu durum olumsuzluk yaratabilmektedir. Bu gibi durumları yaşamamak adına kişi gerekeli uzman kişilerden destek alması gerekmektedir. Böylelikle olumsuz durumların önüne geçilebilmektedir.

   

  Rusya Vize Merkezi Ankara

  Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

  Rusya vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

  Rusya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir