Rusya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Rusya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Rusya Vize Merkezi, Mersin

Rusya Vize Merkezi, Mersin ili sınırları içerisinden Rusya Federasyonu’nu seyahat etmek isteyen başvuru sahiplerine gerekli olan tüm hizmeti ve desteği sağlamak amacı ile görevlendirilen kurumlardır. Bunun yanı sıra sadece Mersin ili sınırları içerisinde değil, aynı zamanda da Mersin ilinin yakın çevresinde bulunan illerde oturan ve Rusya Federasyonu’nu seyahat etmek isteyen kişilere de başvuru süreci boyunca bilgilendirme yaparak destek ve hizmet sağlamaktadır.

Rusya Vize Kategorileri – Mersin

Rusya vize kategorisinde olduğu gibi seyahat etmeden önce vize başvuru sahibinin seyahat etme amacını net bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Yapacak olduğu seyahatin gerekçesi başvuruda bulunulması gerekli olan vize kategorisini belirlemektedir.

·         Rusya Turistik Vizesi

·         Rusya Ticari Vizesi

·         Rusya Aile ve Arkadaş Seyahati Vizesi

·         Rusya Transit Vizesi

Yukarıdaki yazı içerisinde belirtilen kategoriler içerisinde, vize başvuru sahibini seyahatine uygun bir kategorinin olmadığını düşünüyor ise muhakkak vize başvuru merkezlerinin uzman yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Böylece süreç içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan, evrak eksikliği ya da yanlışı gibi engeller yaşamadan seyahat amacına göre Rusya vize başvurusunda bulunabilmektedir.

Rusya Vize Ücreti Ne Kadar? – Mersin

Başvuru sahibinin başvurusu konsolosluk tarafınca işlem içerisine alınabilmesi için muhakkak vize ücretini ödemesi gerekmektedir. Rusya vize ücreti başvuruda bulunacak olan vize türüne göre farklılık göstermesinden kaynaklanarak, başvuru sahibinin bu konuda direkt olarak firmamız ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Rusya Voucher Belgesi Nedir? – Mersin

Rusya Voucher Belgesi, Rusya Federasyonu sınırları içerisinde konaklama ile alakalı olarak, vize başvuru sahibinin herhangi bir tanıdığında kalması ya da otelde kalması için belgelenmesi gerekmektedir.

Voucher Belgesi’ni başvuruda bulunacak olan kişi kendisi temin edememektedir. Ancak kalınacak yer bir tanıdığın ya da akrabanın evi ise kalınacak olan kişi tarafında bir davetiye hazırlanarak başvuru sahibine e-posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemler yapıldıktan daha sonra başvuru sahibi Voucher Belgesi’nin çıktısını alarak vize başvuru dosyası içerisinde yetkili makama beyan etmesi talep edilmektedir.

**Ayrıca unutulmaması gerekir ki, Voucher Belgesi olmadan Rusya vizesinin alınabilmesi mümkün değildir.

 

Rusya Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Rusya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Rusya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye