Konya Romanya Vize Başvurusu - Schengenvize.net
Romanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Konya Romanya Vize Başvurusu

Konya Romanya Vize Başvurusu 2021

Konya’da Romanya Vizesi Merkezi

Romanya vize merkezi olarak faaliyet yürüten firmamız Konya başta olmak üzere hemen her ilimizde sizlere destek vermektedir.

İtalya vizesi Konya Vize Merkezi

Konya’da Romanya vizesi merkezi hizmeti veren firmamız ile sizler de kısa sürede vize başvurusu yapabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olacak, alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile sizler de kısa sürede evraklarınızı hazırlayabilirsiniz. Yapılması gereken tüm işlemler için tecrübeli çalışanlarımız sizlerin hizmetindedir.

Vize İçin Olmazsa Olmazlar Nelerdir?

Konya Romanya vizesi gerekli işlemler konusu oldukça önemlidir. Çünkü vizenin olumlu ya da olumsuz sonuçlanması bu işlemlere bağlıdır.
Konya Romanya Vize Başvurusu
Konya Romanya Vize Başvurusu
  • Seyahat tarihlerinin net olması gerekmektedir.
  • Seyahat amacına uygun bir vize için başvuru yapılmalıdır.
  • Başvuru için istenen evrakların tamamı tam ve hatasız olmalıdır.
  • Özellikle ek evrak istenirse kesinlikle temin edilmelidir.
  • Otel ile birlikte uçak bileti rezervasyonu olması vizenin akıbeti için iyi olacaktır.
Tüm bu işlemler için alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz sizleri bilgilendirecektir. Her bir evrakın tek tek toplanması ve sıkıntısız bir şekilde başvurunun olması için gerekli tüm işlemler yerine getirilecektir.

Vize İçin Ret Yanıtı Gelirse Ne Yapabilirim?

Vize başvurusu sırasında en çok merak edilen konuların başında vize ret yanıtı alırsa durumudur. Bu durum yaşanmaması için yapılması gereken ilk husus, firmamız ile irtibata geçmek olacaktır. Kişisel sıkıntılar dışında firmamızın yaptığı tüm başvurular olumlu sonuçlanmıştır. Ancak vize iptal alırsa her ülke için geçerli olmasa da itiraz mektubu yazılabilmektedir.

Temsilcilikten Arandım Ne Yapmalıyım?

Konya Romanya vize işlemleri sırasında temsilcilik sizin ile irtibata geçmek isteyebilir. Bu durum olağan bir durum olmamakla beraber uygulama içerisinde var olan bir durumdur. Bazı başvuru evraklarında yaşanan bir durum ya da teyit ihtiyacı bu iletişimi gerekli kılabilir. Ya da yeni bir evrak isteği için de olabilir. Yeni evrak talebi de yine uygulama esnasında var olan bir husustur.

Bu durum karşısında paniğe ve endişeye kapılmaya gerek yoktur. Olağan bir durum olarak değerlendirebilir ve firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılması gereken işlemleri alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sizlere anlatacaktır.

Romanya'ya Nasıl Vize Alınır?

Gerekli evraklarınızın neler olduğunu öğrenerek tüm evraklarınızı eksiksiz edinmelisiniz. Daha sonra Ankara Romanya Büyükelçiliği ya da yetkili vize merkezlerinden randevu alarak vize başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Romanya Şu an Vize Veriyor Mu?

90 günden uzun seyahat gerçekleştirecek kişilerin ve bordo pasaport hamillerinin Romanya vizesi alması gerekiyor.

Romanya Vizesi İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Tüm satın alma ve rezervasyon ödemelerinizi tamamladıktan sonra 3- 5 günlük seyahat için 6 – 8 bin TL paranızın olması gerekir.

Konya Romanya Vize Başvurusu Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×