Bursa Romanya Vizesi - Vize işlemleri - Schengen Vize
Romanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Bursa Romanya Vizesi

Bursa Romanya Vize Başvurusu

Bursa’da Romanya Vizesi Merkezi

Bursa Romanya vize merkezi hizmeti veren firmamız ile sizler de kısa sürede Romanya vizesi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Romanya Vize Dilekçesi

Bursa Romanya vize merkezi hizmeti veren firmamız uzun yıllardır vize konusunda sizlere hizmet vermektedir. Bu noktada vize başvurusu yapılması için yapmanız gereken işlemler şunlardır.

  • Hangi tür bir seyahate ihtiyacınızın olduğunu bildirmek,
  • Bu işlemler için yeterli miktarda maddi durumun olduğunu kanıtlamak,
  • Sponsor ile gidilecek ise bu kişinin ya da kurumun mektubunu iletmek,
  • Gidilmek istenen tarihten en az bir ay önce başvuru işlemlerine başlamak.
Bursa Romanya Vizesi
Bursa Romanya Vizesi

Bu işlemler önemli ve vize için olmazsa olmaz işlemlerdir. Çünkü edindiğimiz tecrübe ve ülkelerin kanunlarına göre bu işlemler vize almak için ilk derece şartlardandır.

Firmamız bu konularda sizlere yardımcı olacaktır. Sizlerin yapması gereken konularda adım adım sizlere hizmet vermektedir.

Romanya Vizesi Gerekli Evraklar

Romanya vizesi gerekli evraklar, vizenin kaderini belirleyecek öneme sahiptir. Çünkü eksik ya da hatalı bir bilgi vize için temsilcilikte olumsuz bir düşünce oluşmasına neden olacaktır. Bu olumsuz düşünce ise, başvuran kişinin vize şartlarına uymayacağı yönündedir.

Vize merkezimiz bu tür bir durumun oluşmaması için gerekli tüm bilgiye ve donanıma sahip durumdadır. Eksik bir evrakın olmaması yanında kişide bulunmayan evrakları için alternatif evrakların temini de sağlanmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz sizlere gerekli tüm işlemlerde yönlendireceklerdir.

Vize Randevusu Nedir?

Romanya vize randevusu oldukça önemli konulardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Tüm evrakların temin edilmesi ve gerekli şartların yerine getirilmesi yeterli olmayabilir. Son olarak temsilcilikte yapılacak randevunun iyi geçmesi gerekmektedir.

Randevu vize işlemi için son noktadır. Bu nedenle tedirgin ya da heyecanlar olmak yerine sakin ve net olmak en doğrusu olacaktır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sizler için gerekli konularda yardımcı olacaklardır.

Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

En çok merak edilen sorulardan bir diğeri de vize işlemleri kaç gün sürer sorusudur. Normal şartlarda 15-20 gün arasında sürebilmektedir. Bu işlemlerin hızlandırılması için merkezimizin herhangi bir müdahalesi söz konusu değildir. Ancak bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ışığında hızlı sonuçlanacak vize başvuruları konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Romanya Vize Ücreti Ne Kadar?

Romanya vize ücreti 80 Euro’dur. Bu tutar 12 yaşından küçük 6 yaşından büyük çocuklar için 40 Euro’dur.

Romanya Turist Vizesi Nasıl Alınır?

Pasaport, seyahate ilişkin tüm belgeleriniz, maddi durumunuzu tanıtan belgeleriniz ve nüfus evraklarınız ile Romanya Konsolosluğu’na başvuruda bulunmanız gerekir.

Romanya'ya Vizesiz Gidilir Mi?

Hususi, diplomatik ya da hizmet pasaportuna sahipseniz 90 günden kısa olan turistik seyahatleriniz için vizesiz seyahat sağlayabilirsiniz.

Bursa Romanya Vizesi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×