Hollanda Vizesi Mersin Vize Merkezi

Hollanda Vize Merkezi, Mersin

Hollanda ülkesi adına Hollanda vize başvurularının gerçekleşebilmesi için kişilere bilgi sağlayan bu sayfa, Hollanda vizesine Mersin ili içerisinden başvuru gerçekleştirecek olan kişiler için hazırlanmıştır

Hollanda vizesinin kolay bir şekilde Mersin’den alınabilmesi için aşağıda başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi için belirtilen bilgiler dikkatlice okunarak, başvuru merkezi tarafınca tavsiye edilen bir durumdur. İletişim bilgilerinin kullanılması ile Mersin’de yer alan ofise ulaşabilirsiniz. Yanı sıra, Hollanda vizesinin Mersin’den alınabilmesi için gerekli olan şartlara da bu şekilde ulaşılabilir.

Hollanda Vizesi Mersin İçin Başvuru Bilgilendirmeleri

Hollanda vize başvuru merkezi Mersin içerisinden alınabilen Hollanda vizesi için takip edilecek adımlar şu şekildedir:

  1. Adım: Mersin şehrinde yer alan Hollanda vize başvuru merkezimizin çağrı hizmetlerini arayınız.
  2. Adım: Çağrı görevlileri ile iletişim kurduktan sonra bilgilendirme maillerinin alınabilmesi için verilmiş olan mail adresinize gelen vize başvuru evraklarının hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlanmış olan vize başvuru evraklarının başvuru merkezine, şahsen, kargo veya kurye kullanarak teslim edin.
  4. Adım: Onay verilen randevu gün ve saatinde başvuru merkezine biyometrik bilgi beyanında bulunulması gerekmektedir.
  5. Adım: Başvuru ofisinde yer alan temsilciler aranarak başvuru hakkındaki son gelişmeleri kişi öğrenebilir. Başvurusunun olumlu olmasının ardından da pasaportunu teslim alabilmektedir.

Hollanda Vizesi Mersin Adına Hazırlanacak Evrakların Önemli Hususları

Hollanda vize başvuru merkezi Mersin başvuruları esnasında meslek pozisyonuna göre başvuru evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Çünkü Hollanda vizesi, meslek pozisyona göre şekillenecektir. Eğer ki çağrı hizmetleriyle iletişime geçildikten sonra, meslek pozisyonu ile alakalı vize başvuru evraklarını da öğrenmek için, yine aynı çağrı hizmetleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Hollanda vize başvurusunun kabul işlemlerinin olumlu olabilmesi adına, Hollanda vize başvuru koşullarının eksiksiz bir şekilde, kişi tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir. Eğer ki eksik evrak ya da tamamlamakta zorluk yaşanılan bir durum mevcut ise, o zaman başvuru merkezi ile iletişime geçip, gerekli olan evraklar temin edilmelidir. Hollanda vizesi için gerekli olan tüm evraklar, eksiksiz ve tutarlı bir biçimde hazırlanması gerekmektedir. Bu durum, vize başvuru sonucu için oldukça önemli bir adımdır.

 

Hollanda Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Hollanda vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Hollanda vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye