Fransa Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Fransa Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Fransa Vize Merkezi, Şanlıurfa

Vize merkezimizin Şanlıurfa ofisine hoş geldiniz. Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa içerisinde, Fransa Schengen vizesine Şanlıurfa üzerinden başvuru işlemi yerine getirmek için hazır bir hale getirilmiştir.

Fransa Schengen vizesini kolay, sorunsuz ve güvenilir yollar üzerinden alınabilmesi adına vize merkezimizin Şanlıurfa şubesinin internet sayfasında yer alan irtibat bilgilerimizi kullanıp, vize merkezi Şanlıurfa şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtikten sonra Fransa Schengen vizenizi alabilmeniz için gerekli olan koşulları temsilcilerimizle görüşüp, öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa ili sınırları içerisinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız dışında aynı zamanda Mardin, Gaziantep, Kilis, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır ve Elâzığ illerimizde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızda vize merkezimizin Şanlıurfa şubesi aracılığıyla Fransa Schengen vize başvurusu yapabilme imkanına sahiptirler.

Fransa Schengen vizesi ile ilgili olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak adına, iletişim bilgilerimizi kullanarak, ister telefonla, isterseniz de e-mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Fransa Schengen Vizesi- Şanlıurfa

Fransa vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisimiz aracılığıyla Fransa Schengen vize başvurusunda bulunacak olan kişiler, aşağıda belirlenen tüm adımları takip ederek vize merkezimiz danışmanlığında Fransa vizelerini daha kolay ve sorunsuz bir şekilde alabileceklerdir.

  1. Adım: Fransa vize merkezimizin Şanlıurfa şubesini arayarak vize başvuru evraklarının yer aldığı bilgi mailini talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirtmiş olduğumuz başvuru evraklarınızı hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırladığınız Fransa Schengen vize müracaat evraklarınızı Şanlıurfa ofisimize ister şahsen, isterseniz de kurye aracılığıyla teslim ediniz.
  4. Adım: Tarafınıza bildirilen ve onayladığınız randevu gün ve saatinde, biyometrik bilgi ibrazı için merkeze şahsen gelinmesi gerekmektedir.
  5. Adım: Şanlıurfa merkezimizdeki temsilcileri arayarak, vize başvurunuz hakkındaki son durumu öğrenin ve pasaportunuzu ofisimizden teslim alınız.

Fransa Schengen Vizesi Başvuru Evrakları Nelerdir? – Şanlıurfa

Fransa vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisimiz içerisinden yapacağınız ve hazırlayacağınız evraklarda, en çok dikkat edilmesi gereken konu ise, hazırlanacak evrakların mesleki pozisyonunuz ve Fransa seyahat amacınıza yönelik olması gerekliliğidir. Evrakları hazırlamaya geçmeden önce seyahat amacınızı belirlemeli ve bu amaca uyacak vize türünü seçmelisiniz. Bunun nedeni ise; her vize kategorisinin kendine has bir evrak listesi mevcuttur.

 

 

Fransa Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Fransa vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Fransa vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye