Fransa Vizesi: Bursa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Fransa Vizesi Hakkında

Fransa Vizesi: Bursa Vize Merkezi

Fransa Vizesi Bursa Vize Merkezi Başvuru

Kişiler belirli amaçlarla dünyada popüler bir ülke olan Fransa’ya gitmek için vize almalıdırlar. Fransa’ya gitmek isteyen vatandaşlar kurumumuz ile iletişime geçebilirler.

Fransa’ya Gitmek İçin Vize Almak şart mıdır?

Fransa vizesi almak diğer birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Fransa içinde şarttır. Fransa Avrupa’daki en popüler ülkelerden birisidir. Bu yüzden Fransa’ya gidecekler için vize almak şarttır. Hatta diğer ülkelere oranla Fransa vizesi almak daha zordur.

Sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek bu konuda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fransa’ya vize almanız içinde temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Fransa Vizesi Alabilmek İçin Gerekli evraklar Nelerdir?

Fransa vizesi alabilmeniz için bazı şartlar vardır. Siz bu şartları yerine getirdiğiniz taktirde sorunsuz bir şekilde Fransız vizesi alabilirsiniz.

Bursa’da Fransa vizesi almak için gerekli evrakları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Fransız vizesi alabilmeniz için gereken evraklar şunlardır;
Fransa Vizesi: Bursa Vize Merkezi
Fransa Vizesi: Bursa Vize Merkezi
  • Hazırlamanız gereken ilk evrak pasaporttur. Eğer pasaportunuzun süresi 10 yılı geçmiş ise ve eğer süresinin bitmesine 6 ay var ise pasaportunuzu yenilemeniz gerekir.
  • Kimlik fotokopisi.
  • Sabıka kaydı.
  • Sağlık raporu.
  • Vize başvuru formu.
  • Dilekçe
  • 2 adet biyometrik fotoğraf (yüzünüz net bir şekilde görünmelidir. Fotoğraf çekinirken makyaj yapmamanız önerilir.).
  • Rezervasyon belgesi (gidiş ve dönüş uçak biletiniz, kalacağınız otel için rezervasyon bilgileriniz.).
  • Banka hesap dokümanı.
  • Mesleki belgeler.

Fransa vizesi Almak İçin Nerelere Başvurulabilir?

Bursa’da Fransa vizesi almak istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz veya direkt olarak ofisimize gelebilirsiniz. Eğer ofisimize gelmek için yeterli süreniz yok ise bizi arayarak temsilcilerimizle bir randevu oluşturabilirsiniz. Eğer Fransa vizesi almak istiyorsanız vize başvurunuzu gidiş tarihinizden en geç 1 ay önce yapmalısınız.

Aksi halde vize başvurunuz dikkate alınmayacaktır. Başvurunuz için dikkate almanız gereken diğer husus ise evraklarınızın tam olmasıdır. Eğer vize evraklarınızı tamamlama konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bizi arayarak veya ofisimize gelerek bizden bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Fransa vizesi almak için Fransa Başkonsolosluğuna veya Fransa Büyükelçiliğine başvuru yapabilirsiniz ancak bu kurumlar genelde çok yoğun olurlar.

Fransa'ya Vize Ücreti Ne Kadar?

Fransa vize ücreti resmi olarak toplam 110 Euro’dur. Bu tutarın 60 Euro’su harç bedeli, 50 Euro’su hizmet bedeli olarak alınır.

Davetiye İle Vize Nasıl Alınır Fransa?

Fransa’da ikamet eden bir yakınınız arkadaşınız tarafından ya da okuyacağınız okul, çalışacağınız iş yeri tarafından gönderilen davetiyeyi başvuru evraklarınızın arasına eklemelisiniz.

Fransaya Gitmek İçin Ne Yapmam Lazım?

Öncelikle seyahatinize yönelik otel ve uçak rezervasyonlarınızı yapmalısınız. Daha sonra Fransa Konsolosluğu’na başvuruda bulunarak Fransa vizesi almanız gerekir.

Fransa Vizesi: Bursa Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×