Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi

Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi

Fransa Vize Merkezi, Mersin

Fransa Schengen vize merkezimizin Mersin şubesinin web sayfasına hoş geldiniz.

Başta Mersin olmak üzere ve Mersin’in çevre illerinde de yaşayan vatandaşlarımızla birlikte, Türkiye sınırları içerisinde uzun süreli oturum izinleri bulunan yabancı kişilerin Fransa Schengen vize başvuruları, Mersin şubemiz aracılığıyla yapılabilmektedir. Fransa Schengen vizesi, ticari, turistik ve arkadaş/akraba/aile ziyareti amaçları üzerinden verilmektedir.

Fransa Schengen vizesi hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için, Fransa vize merkezi Mersin şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Şubemizle iletişime geçmek için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Mersin dışında ayrıca Malatya, Antalya, Karaman, Adana ve Niğde’de ikamet eden vatandaşlarımızda, Fransa vize merkezi Mersin şubemiz aracılığı ile vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

Fransa Vize Merkezi Mersin Şubesi Aracılığıyla Fransa Schengen Vizesi Alma Durumu

Fransa vize başvuru merkezi Mersin şubemiz aracılığıyla Fransa Schengen vizesi başvurunuzu kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilmek için, sizlere hazırlamış olduğumuz adımları takip etmeniz önemlidir. Fransa vize merkezimizin Mersin şubesinde yer alan temsilcilerimiz, sizlerin adımları takip ederken, destek olacaktır. Fransa Schengen vizenizin süresi ve onaylanması Fransa Konsolosluğunun yetkisindedir.

  1. Adım: Mersin vize merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak koşullarınıza ve meslek durumunuza uygun olacak şekilde, Fransa Schengen vizesi evraklarınızı e-mail üzerinden talep edin.
  2. Adım: E-mail üzerinden gelen evrak listesindeki belgeleri hazırlayın ve hazırladığınız bu belgeleri bize kargo üzerinden veya kendiniz getirecek şekilde teslim edin.
  3. Adım: Vize temsilciniz tarafından alınacak olan randevuya gelirken yanınızda biyometrik verilerinizi de getirin ve onları beyan edin.
  4. Adım: Fransa Konsolosluğu tarafından açıklanan vize sonucunuz sonrasında pasaportunuzu ister şubemizden, isterseniz de kurye aracılığıyla bize vermiş olduğunuz adres üzerinden teslim alın.

Fransa Schengen Vizesi Nereden Alınabilir?

Fransa vize başvuru merkezi Mersin ofisimizin sizler için vize başvurunuzu Fransa Konsolosluğuna yapmaktadır. Yapılacak olan bu başvuru, Fransa Konsolosluğu tarafından belirlenen kriterler ışığında gerçekleşmektedir.

Fransa Schengen vizesi başvurusu yapmak için ilk adımda seyahat nedeninizi belirlemeniz beklenmektedir. Fransa Schengen vizesi kısa süreli bir vizedir ve en fazla 90 güne kadar verilebilmektedir. Fransa Schengen vizesi için gerekli olan evrakları, seyahat amacınıza bağlı olacak şekilde meslek durumunuz ve kendi koşullarınız çerçevesinde değişiklik gösterebilmektedir.

 

Fransa Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Fransa vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Fransa vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye