Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Fransa Vizesi Hakkında

Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi

Fransa Vize Başvurusu Mersin Vize Merkezleri

Mersin’de Fransa Vizesi Merkezi

Ülkemizin pek çok noktasında olduğu gibi Mersin’de de Fransa Vizesi Merkezi bulundurmaktayız. Bu sayede Mersin’den Fransa Vizesi almak isteyen vatandaşlara hizmet veriyoruz.

Fransa Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Fransa Vizesi İle Başka Ülkeleri de Ziyaret Edebilir Miyim?

Fransa Vizesi alarak hem Fransa’yı hem de daha pek çok ülkeyi ziyaret etmek mümkündür. Her ne kadar bu durum inanılmaz gibi görünse de Fransa’nın Avrupa Birliği ve Schengen üye ülkesi olması, bu duruma vesile olmaktadır.

Bu durum oldukça büyük bir fırsattır. Mersin Fransa Vizesi Merkezi olarak, bireylerin bu büyük fırsattan yararlanması noktasında sürecin başından sonuna kadar profesyonel hizmet veriyoruz.

Fransa Vizesi İle Hangi Ülkeleri Ziyaret Edebilirim?

Fransa Schengen Vizesine sahip olmanız durumunda ziyaret edebileceğiniz ülkeler kısaca Yunanistan, Slovakya, Slovenya, İtalya, İspanya, İzlanda, İsveç, İsviçre, Lihtenştayn, Letonya, Lüksemburg, Litvanya, Polonya, Portekiz, Malta, Macaristan, Avusturya, Almanya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Fransa, Finlandiya, Hollanda, Norveç, Belçika şeklinde sıralanmaktadır.

Fransa’nın Schengen ve Avrupa Birliği üye ülkesi olması bu duruma vesile olan önemli bir faktördür. Elbette tüm bu ülkelere de gidebilmek için çeşitli şartları yerine getirmek gerekmektedir.
Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi
Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi

Fransa Vizesi Türleri Nelerdir?

Fransa’ya seyahat planınız varsa birden fazla sayıda olan Fransa Vizesi türlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Elbette önerilen, sizin için en uygun vize türünü seçmenizdir.

Size en uygun Fransa Schengen Vizesini seçmeniz durumunda hem süreci daha kolay bir şekilde devam ettirecek hem de herhangi bir problem ile karşılaşmayacaksınız.

Fransa Vizesi türleri kısaca şu şekilde sıralanmaktadır: Aile/Arkadaş Ziyareti Amaçlı Fransa Vizesi, Turistik Amaçlı Fransa Vizesi, Eğitim Amaçlı Fransa Vizesi, Ticari/İş Amaçlı Fransa Vizesi, Aile Birleşimi Amaçlı Fransa Vizesi.

Hangi Vizeyi Tercih Etmeliyim?

Hangi vizeyi tercih etmeniz gerektiği tamamen seyahat amacınıza bağlıdır. Fransa’ya gitme isteğiniz altında yatan ana etmen turistik bir faaliyet ise Turistik Amaçlı Fransa Vizesi’ni tercih edebilirsiniz. Fransa’ya eğitim amacı ile gitmek istiyorsanız yapmanız gereken Eğitim Amaçlı Fransa Vizesi’ne başvuru gerçekleştirmektir.

Amacınızı netleştirmeniz durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede gerekli olan belgeleri, istenen zaman dilimi içerisinde birlikte tamamlayabiliriz ve Fransa’ya seyahat etmenize olanak sağlayabiliriz.

Fransa Vize Ücreti Ne Kadar?

Fransa vize ücreti 80 Euro vize harç ücretidir. Bunun yanında 30 Euro hizmet bedeli ödenir. Ayrıca kargo, fotokopi, çıktı, fotoğraf gibi işlemler de ücretlidir.

Vize İşlemleri Nerede Yapılır?

Vize işlemleri Ankara Fransa Büyükelçiliği’nde değerlendirilerek sonuçlandırılır. Vize merkezlerinin de başvuru alma ve elçiliğe iletme hakkı bulunuyor.

180 Gün İçinde 90 Gün Kuralı Nedir?

Bir ülkeye düzenlediğiniz seyahat maksimum 90 olabilir. Bu seyahatin tamamlanmasının ardından kişinin 90 gün ülkeye vizesiz girişi engellenir.

Fransa Vizesi Mersin Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×