Bulgaristan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Bulgaristan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi, Şanlıurfa

Bulgaristan vize başvuru merkezimizin Şanlıurfa ofisi tarafından hazırlanan ve Bulgaristan vize süreçleriyle alakalı olarak bilinmesi gereken bilgilerin olduğu sayfaya hoş geldiniz. Sizlerin Bulgaristan vize süreciyle alakalı olarak bilgilenmesi istenilen bu sayfada, Bulgaristan vizesiyle alakalı olarak aramakta olduğunuz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz de, Şanlıurfa vize başvuru merkezi ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şanlıurfa Bulgaristan vize başvuru merkezimiz, Bulgaristan vizesiyle alakalı olarak gereken prosedürleri yakından takip etmektedir. Eğer ki yapacakları Bulgaristan seyahatleri öncesinde vizeye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız varsa, ofisimiz aracılığı sayesinde vize başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca, gereken yerlerde vize konusunda danışmanlık hizmeti de alabilirler.

Bulgaristan Seyahatleri İçin Türk Vatandaşlarının Vize Alması Gerekiyor mu?

Bulgaristan Devleti, sınırları içerisine girecek Türk vatandaşları için vize talebinde bulunmaktadır.

Bulgaristan vize başvuru merkezi Şanlıurfa şubemiz aracılığıyla, Bulgaristan vizenizi alabilmeniz için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Türk vatandaşlarının yapmak istedikleri Bulgaristan seyahatlerinde, seyahat sürelerine ve sahip oldukları Türkiye Cumhuriyeti pasaportunun türüne göre vize uygulamasında bulunulmaktadır. Yapmak istediğiniz Bulgaristan ziyaretiniz için herhangi bir vize zorunluluğunuzun olup olmadığını öğrenmek isterseniz, o zaman vize başvuru merkezi çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Çalışanlarımızla yapacağınız görüşmelerde ileteceğiniz bilgiler ışığında, Bulgaristan vize zorunluluğunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Seyahatleri İçin Konsolosluktan Verilen Vize Türleri Nelerdir?

Bulgaristan vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurularından önce ilk olarak, Bulgaristan seyahatinizi hangi amaç üzerine yapacağınızı belirlemelisiniz. Bulgaristan Devletinin vermiş olduğu vize türleri, vize almak isteyen kişilerin seyahat amaçlarına göre belirlenmektedir. Vize türünün seçim işlemi, vize başvuruları aşamasındaki en önemli konudur.

Vize başvurusu yapılırken hazırlanacak olan evraklar, seçilen Bulgaristan vize türüne göre yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz vize türüne göre yapılması gereken işlemleri, Şanlıurfa Bulgaristan vize başvuru merkezimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Devleti tarafından verilen vize türleri ise; turist, ticari, aile-arkadaş ziyareti, transit geçiş, şoför, Bulgaristan vatandaşı olan kişi için eş ziyareti ve resmi ziyaret vizeleridir. Bu vize türlerinden hangisi sizlerin Bulgaristan seyahat amacınızı karşılıyorsa, o vize türüne başvurmanız önemlidir.

Bulgaristan Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye