Bulgaristan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Bulgaristan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi, İzmir

İzmir’de bulunan ve Bulgaristan’a seyahat etmek vatandaşlarımız için kurulan vize başvuru merkezimizin İzmir ofisine hoş geldiniz. Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfada sizlere, Bulgaristan vize başvuru sürecinde ihtiyacınız olan ve gerek duyulan tüm bilgileri sunmaktayız. Sunulan bu bilgiler ışığında Bulgaristan vizenizi rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vize başvuru merkezimizin İzmir şubesi, Bulgaristan vize başvuru süreci için hızlı ve sorunsuz bir süreç vaadindedir. İzmir’in Balçova, Aliağa, Bayraklı, Bayındır, Beydağ, Bergama, Buca, Bornova, Çiğli, Karabağlar, Kemalpaşa, Karşıyaka, Kiraz, Kınık, Menderes, Konak, Narlıdere, Menemen, Seferihisar, Ödemiş, Tire, Selçuk, Urla ve Torbalı ilçelerinden İzmir üzerinden Bulgaristan vizesi için başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaristan Seyahati İçin Vize Talebinde Bulunmak Gerekiyor mu?

Bulgaristan Devleti, sınırları içerisine girecek Türk vatandaşları için vize talebinde bulunmaktadır.

Bulgaristan vize başvuru merkezi İzmir şubemiz aracılığıyla, Bulgaristan vizenizi alabilmeniz için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Türk vatandaşlarının yapmak istedikleri Bulgaristan seyahatlerinde, seyahat sürelerine ve sahip oldukları Türkiye Cumhuriyeti pasaportunun türüne göre vize uygulamasında bulunulmaktadır. Yapmak istediğiniz Bulgaristan ziyaretiniz için herhangi bir vize zorunluluğunuzun olup olmadığını öğrenmek isterseniz, o zaman vize başvuru merkezi çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Çalışanlarımızla yapacağınız görüşmelerde ileteceğiniz bilgiler ışığında, Bulgaristan vize zorunluluğunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Vizesinin Türleri Nelerdir?

Bulgaristan vize başvuru merkezi İzmir ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurularından önce ilk olarak, Bulgaristan seyahatinizi hangi amaç üzerine yapacağınızı belirlemelisiniz. Bulgaristan Devletinin vermiş olduğu vize türleri, vize almak isteyen kişilerin seyahat amaçlarına göre belirlenmektedir. Vize türünün seçim işlemi, vize başvuruları aşamasındaki en önemli konudur.

Vize başvurusu yapılırken hazırlanacak olan evraklar, seçilen Bulgaristan vize türüne göre yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz vize türüne göre yapılması gereken işlemleri, İzmir Bulgaristan vize başvuru merkezimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Devleti tarafından verilen vize türleri ise; turist, ticari, aile-arkadaş ziyareti, transit geçiş, şoför, Bulgaristan vatandaşı olan kişi için eş ziyareti ve resmi ziyaret vizeleridir.

Bu 7 farklı vize türünden hangisi sizlerin ihtiyacını karşılıyorsa, o vize türüne göre bilgi alıp, gerekli olan evrakları hazırlamanız gerekmektedir.

Bulgaristan Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye