Bulgaristan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Bulgaristan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi, Gaziantep

Bulgaristan vize başvurularının Gaziantep ilimiz üzerinden rahat ve kolay bir şekilde yapılabilmesi adına hazırlamış olduğumuz bilgilendirme metnine ve sayfamıza hoş geldiniz. Sizlerin bilgilenmesi için hazırlanmış olan bu sayfanın devamında Bulgaristan vize süreçleriyle alakalı olarak bilgilerle karşılaşacaksınız. Karşılaşmış olduğunuz bu bilgilerle alakalı olarak daha fazla bilgi edinmek ve Bulgaristan vize başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz o zaman, Gaziantep Bulgaristan vize başvuru merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep’te yer alan Bulgaristan vize başvuru merkezi, Araban, Karkamış, İslahiye, Nurdağı, Nizip, Şahinbey, Oğuzeli, Yavuzeli ve Şehitkâmil ilçelerinden gelen ve Gaziantep’e komşu diğer çevre illerden gelen başvuruları kabul etmektedir.

Bulgaristan Türk Vatandaşlarından Vize Talebinde Bulunmakta mıdır?

Bulgaristan vize başvuru merkezi Gaziantep şubemizin olması, aslında Bulgaristan’ın Türk vatandaşlarından vize talep ettiğine dair bir bilgi vermektedir.

Bulgaristan Devleti, Türkiye’den gelecek olan Türk vatandaşlarının ülkelerine girmelerinde vize politikası uygulamaktadır. Bilindiği üzere Bulgaristan, Avrupa Birliği’ne üye olan devletlerden bir tanesidir. Gelişmekte olan ekonomisi ve sınır komşusu olmamızdan dolayı, Türk vatandaşlarının yurt dışı ziyaretlerinde ilk akla gelen ülkelerden bir tanesidir.

Türk vatandaşlarının yapmak istedikleri Bulgaristan seyahatlerinde, seyahat sürelerine ve sahip oldukları Türkiye Cumhuriyeti pasaportunun türüne göre vize uygulamasında bulunmaktadır. Yapmak istediğiniz Bulgaristan ziyaretiniz için herhangi bir vize zorunluluğunuzun olup olmadığını öğrenmek isterseniz, o zaman vize başvuru merkezi çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Çalışanlarımızla yapacağınız görüşmelerde ileteceğiniz bilgiler ışığında, Bulgaristan vize zorunluluğunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Tarafından Verilen Vize Türleri Nelerdir?

Bulgaristan vize başvuru merkezi Gaziantep ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurularından önce ilk olarak, Bulgaristan seyahatinizi hangi amaç üzerine yapacağınızı belirlemelisiniz. Bulgaristan Devletinin vermiş olduğu vize türleri, vize almak isteyen kişilerin seyahat amaçlarına göre belirlenmektedir. Vize türünün seçim işlemi, vize başvuruları aşamasındaki en önemli konudur.

Vize başvurusu yapılırken hazırlanacak olan evraklar, seçilen Bulgaristan vize türüne göre yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz vize türüne göre yapılması gereken işlemleri, Gaziantep Bulgaristan vize başvuru merkezimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Devleti tarafından verilen vize türleri ise; turist, ticari, aile-arkadaş ziyareti, transit geçiş, şoför ve resmi ziyaret vizeleridir.

Bulgaristan Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye