Bulgaristan Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Bulgaristan Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi, İstanbul

Bulgaristan vizesi için gerekli olan başvuru sürecinin detaylı bir şekilde anlatıldığı bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz. Bulgaristan vize başvuru merkezi İstanbul şubesi aracılığıyla, Bulgaristan’a seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına en etkili vize başvuru süreci sunulmaktadır.

Başvuru merkezimizde yer alan çalışma ekibimiz, alanlarında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Alanlarında deneyimli kadromuz sayesinde, Bulgaristan vize sürecine de hâkimiyetimiz olmasından dolayı Bulgaristan vizesi başvurularınızı İstanbul şubemiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaristan vize süreçleriyle alakalı olarak daha detaylı bilgiler elde etmek için, iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulgaristan Hakkında Bilgiler

Bulgaristan vize başvuru merkezi İstanbul aracılığıyla yapacağınız vize başvurularınız hakkında gerekli olan bilgilere erişebilmeniz açısından hazırlanan bu sayfada, aynı zamanda seyahat edeceğiniz Bulgaristan hakkında bilgiler bulabileceksiniz.

Bilindiği üzere Bulgaristan ile Türkiye sınır komşusudur. Bundan dolayı da, yurt dışına çıkmak isteyen Türk vatandaşlarının akıllarına ilk olarak Bulgaristan gelebilmektedir. Bulgaristan seyahatleri birçok farklı amaç için gerçekleştirilebilmektedir. Bu seyahat amaçları ise; yaz tatilleri, kültürel geziler, aile ve arkadaş ziyaretleri, yatırım amaçlı geziler ve resmi ziyaretlerdir.

Bulgaristan Devleti, bir Avrupa Birliği ülkesidir. Avrupa Birliği’ne üye olmasına karşın, Schengen vize topluluğuna henüz katılım sağlamamıştır. Bundan dolayı da, Bulgaristan vizesi almak için, Schengen vize prosedürleri uygulanmamaktadır.

Bulgaristan Seyahatleri İçin Vize Gerekli midir?

Bulgaristan vize başvuru merkezi İstanbul aracılığıyla gerçekleştireceğiniz vize başvurularınızı yaparken, Bulgaristan Devletinin vize politikasıyla alakalı olarak da bilgiler edinmeniz gerekmektedir.

Bulgaristan seyahati yapmayı düşünen bir Türk vatandaşının öncelikle Bulgaristan vizesi alma zorunluluğu bulunmaktadır. Bulgaristan seyahatleri için gerekli olan vize, seyahatin süresine ve sahip olunan pasaport türüne göre de değişiklik göstermektedir.

Vize başvuru merkezimizin iletişim bilgileri aracılığıyla bizlerle iletişime geçerek, yapmak istediğiniz Bulgaristan seyahatinin türüyle ilgili olarak bilgiler alabilirsiniz. Vize alanında yetkili olan personelimiz, sizlere Bulgaristan seyahatinize çıkmadan önce gerekli olan vize türünü bildirecektir. Bu sayede, Bulgaristan seyahatiniz için gerekli olan vize başvurularınızı da zaman kaybetmeden gerçekleştirme şansınız olacaktır. Vize başvurularınız için hazırlayacağınız evrakları da büyük bir titizlikle hazırlayarak, Bulgaristan vize başvurunuzu olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Bulgaristan Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye