Gaziantep Bulgaristan Vize İşlemleri - Schengenvize.net
Bulgaristan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Gaziantep Bulgaristan Vize İşlemleri

Gaziantep Bulgaristan Vize Başvuru İşlemi 2023

Gaziantep Bulgaristan Fahri Konsolosluğu

Gaziantep Bulgaristan Fahri Konsolosluğu, ülkemizde ikamet etmekte olan Bulgaristan vatandaşlarının konsolosluk işlemlerini yerine getirmekle görevlidir. Ancak Bulgaristan vizesi verme yetkisi bulunmamaktadır. Gaziantep Bulgaristan vize merkezimiz de bu amaçla hizmet veren ve Konsolosluk tarafından resmi olarak yetki verilen bir başvuru merkezidir. Vize merkezimiz vasıtası ile Bulgaristan vizesi başvurusu yapabilirsiniz.

Gaziantep Belçika Vize İşlemleri

Gaziantep Bulgaristan Konsolosluk İşlemleri Hakkında

Gaziantep Bulgaristan vize merkezimiz vasıtasıyla online vize başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu sürecin ardından vize merkezimiz ile ortak hareket ederek kısa sürede başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacaktır.

Daha önce Bulgaristan ya da Schengen Vizesi başvurusu yapmamış olan vatandaşlarımızın ise Bulgaristan Konsoloslukları vasıtası ile bu işlemi yapmaları mümkündür. Ülkemizde İstanbul, Ankara, Edirne ve Bursa olmak üzere tam dört adet Bulgaristan Konsolosluk şubesi bulunmaktadır. Bu süreçte de vize merkezimiz ile irtibata geçmeniz yararınıza olacaktır.

Gaziantep Bulgaristan VizeSİ Hakkında

Gaziantep Bulgaristan vize merkezimiz, vize işlemlerini olabildiğince sağlıklı ve hızlı yapabilmeniz için hizmet vermektedir. Vize başvurusundan sonuçlanana dek Gaziantep vize merkezimiz ile iletişim halinde kalabilirsiniz.

Gaziantep Bulgaristan Vize İşlemleri
Gaziantep Bulgaristan Vize İşlemleri

Bulgaristan için Schengen Vizesi başvuruları, ortalama 7 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlanabilir. Bu süre bazı bürokratik problemler sebebiyle daha uzun da sürebilir. Bulgaristan için vize başvurusunda bulunan vatandaşlarımızın 1 ya da 2 ay gibi bir süre çerçevesinde beklemesi de mümkündür. Bu yüzden seyahat planlarınızı vize başvurusunu garantiye alacak şekilde yapmanız önerilir.

Bulgaristan Turistik vizesi en kolay nasıl alınır; >> schengenvize.net/bulgaristan-vize bağlantısın’dan yeni yılda hazırlanan kesin kılavuza ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Bulgaristan Vize Çeşitleri

Gaziantep Bulgaristan vize merkezimizde her çeşit vize talebinde bulunabilir ve başvurunuzu da buna göre yapabilirsiniz. Bulgaristan için oluşturduğunuz seyahat amacınız da bu konuda önem teşkil etmektedir. Bu yüzden başvuru yaparken vize merkezi yetkilisine seyahat amacınızı da belirtmeniz gerekmektedir.

  • Bulgaristan Schengen Vizesi
  • Bulgaristan Aile Ziyareti Vizesi
  • Bulgaristan Ticari Vize
  • Bulgaristan Eğitim Vizesi
  • Bulgaristan Uzun Süreli Vize Çeşitleri

Gaziantep Bulgaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Gaziantep Bulgaristan vize merkezimiz vasıtası ile yapacağınız başvuru işlemlerinde tarafınıza gerekli olan belgelerin kapsamlı listesi iletilmektedir. Belge listesinde yer alan standart maddelerin yanı sıra bazı özel vizeler için talep edilen ek ve özel belgeler de yer almaktadır. Bu yüzden de her bir belge listesi başvuruda bulunulan vizenin çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Bulgaristan Ticari Vize başvurusunda bulunanların iş yeri belgeleri ile başvuru yapması beklenirken Eğitim Vizesi için de öğrenci ve okul belgelerine ihtiyaç duyulur.

Bulgaristan Uzun Süreli Vize için ise oldukça geniş kapsamlı bir belge dosyasının hazırlanıp ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulgaristan vizesi için yeni düzenlenen ve en güncel evrak listesine >> schengenvize.net/bulgaristan-vize-evraklari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Vize Ücretleri:

  • Bulgaristan Schengen Vizesi ücreti 60 Euro olarak belirlenmiş olup bu meblağ bazı ek hizmetler ve güncellemeler ile değişebilir.
  • Bulgaristan Uzun Süreli Vize türleri için de Bulgaristan Hükümeti tarafından belirlenen ücretlendirmeler baz alınır. 

Bulgaristan Gaziantep Vize Randevusu

Gaziantep vize merkezimiz vasıtası ile başvuruda bulunmak isteyenler çağrı merkezimizde bizi arayarak randevu talep edebilirler. Temsilcilerimiz sizin için en uygun saat ve tarihe randevu vereceklerdir. Daha önce vize başvurusu yapmamış kişilerin de Bulgaristan Konsolosluğundan vize randevusu alınması için gerekli işlem vize merkezi temsilcimiz tarafından yapılmaktadır.

Bulgaristan Gaziantep Vize Başvurusunun Reddedilmesi

Gaziantep vize merkezimiz ile yapılan başvuruların olumlu sonuçlanması adına çalışanlarımız her detayı atlamadan yerine getirmektedir. Fakat bazı zamanlarda yapılan başvuruların reddedilmesi mümkündür. Böyle bir durumda kişilerin itiraz hakkı da bulunmaktadır. Olumsuz yanıt alma durumunda vize merkezimizin herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır.

Bulgaristan vize reddi alanlar için itiraz yolları ve itiraz dilekçesi >> schengenvize.net/bulgaristan-vize-reddi bağlantısında paylaşmıştır.

Bulgaristan Konsolosluğu Vize Veriyor Mu?

Bulgaristan, farklı pasaport prosedürlerine göre vize verir.

Bulgaristan Vize Ücreti Ne Kadar?

Bulgaristan vize ücreti, 100 Euro.

Bulgaristan Vizesi Nasıl Alınır?

Bulgaristan vizesi, Bulgaristan Konsolosluğu ya da Bulgaristan Büyükelçiliğine başvuru talebinde bulunulduğu takdirde alınır.

Gaziantep Bulgaristan Vize İşlemleri Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×