Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi - Schengenvize.net
Bulgaristan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Başvurusu Ankara Vize Merkezleri

Ankara’da Bulgaristan Vizesi Merkezi 

Ankara’dan Bulgaristan vizesi almak isteyenler için evraklar ve randevu işlemleri tamamlandığında süreç başlatılmaktadır.

Ankara’dan Bulgaristan’a Vize Başvurusu

Ankara’nın çeşitli ilçelerinden yapacağınız vize başvurusu için bazı adımları takip etmeniz önerilir. Öncelikle Bulgaristan vize süreçlerinizi ofisimize yapacağınız başvurularla talep edebilirsiniz.

Vize evrakları hakkında size detaylı bir liste verilmektedir. Bu listeyi, çağrı merkezimizden alınan randevu ardından kendiniz ya da kuryeyle almalısınız.

Hangi evrakları hazırlamanız gerektiği mail gibi iletişim kanalları ile aktarılmaktadır. Temsilciliğimiz, başvurunuzun tamamlanma sürecinde sizinle iletişim halinde kalarak beklediğiniz çözümler sunmayı yasal süreçlere göre amaçlar.

Bulgaristan Vize Ankara Konsolosluk

Bulgaristan konsolosluk Ankara adresi Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Tarafımıza başvuru yapıldığında konsolosluk ile teması düşünmeden takip imkanı olur. Endişesiz şekilde başvuru yapmanız için uygun zemin sunuyoruz.

Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi
Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Ücreti Ne Kadar?

Başvurularda güncel Bulgaristan vize ücreti, harç ödemeleri vs. konsolosluk vize başvuru noktası açısından değerlendirilmektedir.

  • Bulgaristan konsolosluk harç ücreti 60 Euro’dur.
  • İstisnai bazı durumlarda 35 € ödeme alınabiliyor.
  • Acil vize için ödeme yapılacağında miktar artabiliyor.
  • Bütün C tipi kısa süreli vize türleri için Bulgaristan vize ücreti aynı miktardadır.

Güncellenmiş 2021 fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak üzere vize başvuru merkezimize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Vize Başvurusu Reddi

Bazı hallerde Bulgaristan konsolosluğu vize onayı vermeyebilir. Bu gibi hallerde firmamızdan da bilgi alarak yeniden başvuru yapabilirsiniz. Gerekçeleri doğrultusunda hazırlanacak olan bir vize reddi itiraz mektubu ile yeniden bir süreç başlatılacaktır.

Vize başvuru işlemlerinde iadeli seyahat bileti almaya odaklanmanız önerilir. Çünkü diğer türlü vizenize onay çıkmaması halinde biletinize verile para yanacaktır.

Başvuru esnasında yapılan harcamalar geri verilmemektedir. Hazırlık aşamasında sizden istenen tüm belgeleri eksiksiz şekilde hazır etmelisiniz.

Çocuklar İçin Harç Bedeli Alınıyor mu?

Bulgaristan vize Ankara taleplerinizde 12 yaşa kadar çocuğu olanlar bir harç ödemesi yapmayabilir. Fakat karışıklık olmaması nedeniyle, evrak hazırlığında bir eksilme anlamı yoktur. Vize hazırlıklarında ödeme yapmasanız da gereken tüm evrakları hazırlamalı ve tarafımıza sunmalısınız.

Bulgaristan evlilik cüzdanınız varsa harçtan muaf olursunuz. Yapılan evliliğin ülke içinde ilgili kuruma bildirilmiş olması gerekir.

Bulgaristan Vizesi Nerede Geçerli?

Bulgaristan vizesi yalnızca Bulgaristan’da geçerli değildir. Bulgaristan vizesi ile gidilebilecek ülkeler içinde tercih edilir.

Bulgaristan Multi Vize Nasıl Alınır?

Schengen bölgesinde bulunan ülkeler için multi vize, konsolosluktan alınır.

Bulgaristan Ne Kadar Vize Veriyor?

Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×