Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Bulgaristan Vizesi Ankara Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi, Ankara

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da yaşıyorsanız ve Bulgaristan vizesine ihtiyacınız varsa o zaman tam olarak ihtiyacınız olan sayfada bulunuyorsunuz. Bulgaristan vizesi için gerekli olan tüm işlemleri vize başvuru merkezimiz sayesinde halledebilirsiniz.

Bulgaristan vizenizi Ankara üzerinden alabilmeniz için, Ankara’nın merkez ilçeleri olan Polatlı, Kızılcahamam, Mamak, Gölbaşı, Altındağ, Ayaş, Sincan, Keçiören ve Çankaya üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bulgaristan vize başvurusu yapacak olan vatandaşlarımıza, Ankara Bulgaristan vize merkezi olarak yardımcı olmaktayız.

Bulgaristan Vizesi İçin Ankara’dan Başvuru Hakkında Bilgiler

Bulgaristan vize başvuru merkezi Ankara aracılığıyla yapmanız gereken vize başvurularında sizler için hazırlanmış olan ve 4 adımdan oluşan kılavuz rehber sayesinde, rahat bir şekilde Bulgaristan vizenizi alabileceksiniz. Sitede yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle iletişime geçebilir ve Bulgaristan vizeniz için gerekli olan ve hazırlanması gereken evrak listesini de öğrenebilirsiniz.

4 adımda Bulgaristan vizenizi alabilmeniz için bakacağınız kılavuz rehber ise;

  1. Adım: Vize başvuru çağrı merkezinin aranması.
  2. Adım: Arama sonrasında gelen bilgi mailindeki evrakların hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlanma işlemi tamamlanan evrakların, vize başvuru merkezi ofisimize kargo, kurye aracılığıyla veya şahsen olacak şekilde ulaştırılması.
  4. Adım: Vize başvuru merkezinde yer alan temsilciler aranarak, vize başvurusu hakkında son gelişmelerin öğrenilmesi ve başvuru sonuçlandıktan sonra pasaportun gelip, alınılması.

Bulgaristan Vizesi İçin Ankara’dan Yapılacak Başvuru Evrakları Hakkında Bilgiler

Bulgaristan vize başvuru merkezi Ankara aracılığıyla yapacağınız vize başvurusunda hazırlayacağınız belgeler ile ilgili bilmenizde fayda olan bilgiler bulunmaktadır.

Bulgaristan’a gerçekleştireceğiniz seyahatin amacı, mesleki durumunuz, pasaportunuzun geçerlilik durumu ve Bulgaristan seyahat masraflarınızı karşılayacak maddi imkânınızın olup olmaması, Bulgaristan vize başvuru işlemlerinde dikkate alınan durumların başında gelmektedir. Ayrıca bu durumlar, diğer vize başvuruları içinde geçerlidir.

Bulgaristan vizesine Ankara’dan başvuru işlemlerinizi gerçekleştirirken, başvuru için gerekli olan evrakları hazırlamanız önemlidir. Bulgaristan vizeniz, mesleki durumunuza ve yapacağınız seyahatin amacına göre şekillenecektir. Bundan dolayı, vize başvurusu için gerekli olan evrakları, başvuru merkezimizde yer alan temsilciler aracılığıyla iyi bir şekilde öğrenmeli ve hiçbir şekilde eksik bir evrakınız olmamalıdır.

 

Bulgaristan Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye