Bulgaristan Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Bulgaristan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Bulgaristan Vizesi Mersin Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Bulgaristan vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır.

Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Bulgaristan Vize Ücreti Ne Kadar?

Avrupa Birliği ülkesi olmasına rağmen Schengen ülkesi olmayan Bulgaristan’da ulusal vize ücretleri konsolosluk tarafından her yıl güncellenmektedir.

Bulgaristan Kapıda Vize Veriyor Mu?

Transit geçişler için bordo pasaport sahipleri için transit vizesi alınması gerekir. Ülkenin kapıda vize uygulaması bulunmaz.

Bulgaristan Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bulgaristan’ın turistik gezi planlayan Türk vatandaşlarının evraklarını konsolosluğa teslim etmesi itibariyle yaklaşık 5 iş günü içerisinde vize işlemleri sonuçlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×