Yunanistan Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Yunanistan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi Mersin Vize Merkezi

Yunanistan Vize Başvurusu Mersin Vize Merkezleri

Yunanistan vize başvurularınız için Mersin ve ya yakın illerden başvuruda bulanacak olan herkesi vize ofisimize davet ediyoruz. Uzman ve alanında tecrübeli personellerimiz eşliğinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İşlemlerinizi ve formlarınızı eksiksiz bir şekilde doldurup başvurularınızı hemen yapabiliriz.

Yunanistan Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Yunanistan Vize İşlemleri 2021

Yunanistan’a çeşitli nedenlerden ötürü seyahat etmek isteyen herkes için öncelikle belirlememiz gereken şey seyahatinizin amacı ve ne kadar süre ile Yunanistan da kalacağınızdır. Kalacağınız süre eğer doksan günden fazla ise Schengen vizesine başvuru yapmalısınız. Yunanistan vizesi mersin vize merkezi başvurusu için dilekçe yazılmalı ve randevu tarihine kadar kişiden istenilen her evrakın eksiksiz olarak tarafımıza iletilmesi gerekiyor.

Yunanistan Vizesi Mersin Vize Merkezi
Yunanistan Vizesi Mersin Vize Merkezi

Yunanistan Turistik Vize İşlemleri

Türkiye’den Yunanistan’a seyahat etmek isteyen TC vatandaşlarının öncelikle bordo pasaporta sahip olması gerekir. Turistik amaçlı alınacak vizenin kısa süreli bir izin olduğu bilinmelidir.

Sizden istenilen standart evrakları tarafımıza iletirseniz başvuruda bulunmanız mümkündür. Vize başvurunuzun kabul oranını arttırmak amacıyla yaptığınız otel rezervasyonu, Türkiye’de bir banka hesabınız ve gidiş dönüş uçak biletleriniz vize almanızı kolaylaştıracaktır.

Yunanistan Vize Reddi

Yunanistan vize reddi durumu ile karşılaşmanız mümkün, vize başvurusu esnasında konsolosluğa eksik evrak gitmesi ya da kişinin seyahat ücretini karşılayabileceğini gösteren evrakların eksik olması ve daha birçok neden den ötürü red cevabı alabilirsiniz.

Yirmi sekiz gün içerisinde red cevabına itiraz hakkınız vardır. Vize kararına red cevabı verilen evrakların düzeltilmesi ve tekrar konsolosluğa sunulması gerekir. Yunanistan vizesi mersin vize merkezi olarak bizler sizin bütün evraklarınızı hazırlamanız konusunda yardımcı olabiliriz.

Yunanistan Vize Evrakları

Evraklarınızın tam ve eksiksiz olması kısa süre içerisinde vizenizin onaylanmasını sağlar.

Vize başvurusu için gerekli evraklar;

  • En son kullanımının üzerinden en az 6 ay daha geçerliliği olan pasaport,
  • Vize başvuru formu,
  • Talep dilekçesi,
  • Seyahat ve sağlık sigortası,
  • Ev, araba ve ya banka cüzdanı fotokopisi,
  • Biyometrik fotoğraf,
  • İkametgâh ve kimlik fotokopisi,

Gibi evraklara ihtiyacınız olacaktır. Yunanistan vizesi mersin vize merkezi olarak evraklarınızı eksiksiz tamamlamanız konusunda bizler size yardımcı olacağız.

Yunanistan Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Schengen bölgesinde herhangi bir ülkeye seyahat gerçekleştirilecek sırada bu işlem Yunanistan Konsolosluğu tarafından yapılabilir.

Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yunanistan vizesi, yaklaşık 7 ile 15 gün içerisinde çıkar.

Yunanistan Vizesi Almak Zor Mu?

Yunanistan vizesi, büyükelçiliğin tarafınızdan istediği evraklar da herhangi bir eksiklik olmadığı takdirde kolay bir şekilde alınır.

 

Yunanistan Vizesi Mersin Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×