Polonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi - Schengenvize.net
Polonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Polonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Polonya Vize Başvurusu Gaziantep Vize Merkezleri

Gaziantep’ te Polonya Vizesi Merkezi

Gaziantep’ te vize merkezimizde Polonya vizesine ihtiyacı olan kişilere hizmet vermekteyiz. Sizlere gönderdiğimiz mail de yer alan belgeleri vize merkezimize sunmanız gerekmektedir.

Polonya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Polonya vizesine ihtiyacı olan kişiler Gaziantep’ te hizmet veren vize merkezimizi ziyaret ederek vize başvurusunda bulunabilir. Polonya’ ya seyahat sebebine göre vize türü için başvuru yapmalısınız. Ülkeye ticari, eğitim, tıbbi, vb. nedenler ile gideceğinize yönelik vize başvurusu yapmalısınız.

Örneğin; ülkeye iş için gitmeyi planlıyorsanız ticari vizesi için başvuru yapmalısınız. Aynı zamanda diğer vize türlerine seyahat amacınıza yönelik başvuru yapmanız gerekecektir.
  • Polonya Ticari Vizesi,
  • Polonya Erasmus Vizesi,
  • Polonya Ticari Vizesi,
  • Polonya Şoför Vizesi,
  • Polonya Öğrenci Vizesi, Polonya Transit Vizesi,
Polonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi
Polonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Eğer seyahat amacınıza göre hangi vize türüne başvuru yapacağınız konusunda bilgi sahibi değilseniz Gaziantep’ te hizmet veren Polonya vize merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Polonya’ ya Seyahat Tarihinizi Belirtmelisiniz!

Polonya’ ya hangi tarihler arasında seyahat edeceğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Gaziantep’ te bulunan vize merkezimize teslim edeceğiniz vize başvuru belgelerinde vize tarihlerinizi belirtilmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Polonya konsolosluğuna ilgili belgeleri gönderirken ülkeye giriş ve çıkış tarihlerine yer vermeniz gerekecektir.

Biyometrik Verilerinizi Tekrar Vermeniz Gerekebilir!

Polonya’ ya seyahat için biyometrik parmak izi verilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bazen bilinmeden nedenlerden dolayı önceden vermiş olduğunuz biyometrik verilerinizin okunmaması durumunda yeniden biyometrik verilerinizi vermeniz konsolosluk tarafından istenebilir. Bu nedenle Polonya konsolosluğuna giderek biyometrik verilerinizi vermeniz gerekecektir.

Vize Başvuru İşlemi Devam Ederken Konsolosluktan Aranabilirsiniz!

Polonya’ ya vize başvuru süreciniz devam ederken konsolosluk tarafından her an aranabilirsiniz. Ancak Gaziantep’ te hizmet veren vize merkezimizi arayarak ya da e-posta yollayarak konsolosluğun sizi aradığınızı bildirmeniz gerekmektedir. Konsolosluk yetkilileri vize başvuru sahibinin bilgilerini teyit etmek için sizi aramaktadır. Bu nedenle vize merkezimizde hizmet veren yetkili temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Polonya Konsolosluğu Tarafından Mülakata Çağrılabilirsiniz!

Polonya konsolosluğu’ nun mülakat hizmeti yoktur. Sadece biyometrik verilerini vermesi gereken kişiler mülakata gitmelidir. Konsolosluk yetkilileri gerek gördüğü durumlarda başvuru vize sahibini arayarak konsolosluğa çağırmaktadır.

Antalya Polonya Konsolosluğu Vize Veriyor Mu?

Polonya Antalya Fahri konsolosluğu şehirde yaşayan vatandaşların konsolosluk ve vize işlemlerini yürütmekle görevlidir. Antalya ve çevresinde yaşayanlar vize işlemleri için Antalya Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapabilir.

Polonya Vize Başvuruları Ne Zaman Başlıyor?

Polonya vize başvuruları seyahat planlaması yapılan tarihten en az 30 gün önce başlatılmalıdır. Başvuruların sonuçlanma süreci yaklaşık olarak 15 iş günüdür.

Polonya Turistik Vize Veriyor Mu?

Polonya turistik vizesi Schengen vizesidir. Schengen ülkesi olmasından dolayı kısa sürelki turistik amaçlı ziyaret için başvuru yapılması gereken vize türü Schengen vizesidir.

Polonya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×