Polonya Vizesi: Bursa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Polonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Polonya Vizesi: Bursa Vize Merkezi

Polonya Vizesi Bursa Vize Merkezi Başvuru

Polonya vizesine ihtiyacı olan kişiler sorunsuz bir şekilde vize sahibi olmak istiyorsa Bursa da hizmet veren vize merkezimizi ziyaret etmesi gerekir.

Polonya vizesi Bursa başvuruları esnasında seyahat amacınızı belirtmeniz ve buna göre vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Polonya vizesine ihtiyacı olan kişilerin vize şartlarını sağlıyor olması gerekir. Bunun için sitemizde bulunan vize işlemleri kısmını inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. Polonya vizesi için gerekli belgeleri vize merkezimize bizzat getirmeli veya kargo şirketi ile yollamanız gerekmektedir.

Vize başvuru süreci 7-15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süre sunmuş olduğunuz belgelere göre değişebilir. Eğer hatalı ya da eksik belge sunarsanız vize başvuru süreci uzayabilir.

Polonya Vizesi Türleri Nelerdir?

Polonya vize türleri seyahat amacınıza göre şekillenmektedir.

  • Polonya Ticari Vizesi,
  • Polonya Turistik Vizesi,
  • Polonya Transit Vizesi,
  • Polonya Erasmus Vizesi,
  • Polonya Öğrenci Vizesi,
  • Polonya Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi,
Polonya Vizesi: Bursa Vize Merkezi
Polonya Vizesi: Bursa Vize Merkezi
Seyahat amacınıza göre vize türünden birine başvuru yapmalısınız. Eğer hangi vize türüne başvuru yapacağınız konusunda bilgi sahibi değilseniz Bursa da hizmet veren vize merkezimi arayarak tecilsizlerimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Polonya’ ya Ziyaret İçin Tarihinizi Netleştirin!

Polonya vizesi için seyahat tarihinizi netleştirmelisiniz. Ülkeye hangi tarihlerde giriş ve çıkış yaptığınızı belirten bir dilekçe yazarak Polonya konsolosluğuna göndermelisiniz. Aynı zamanda otel ve uçak bileti rezervasyon bilgilerinize de bu dilekçede yer vermelisiniz.

Otel ve Uçak Bileti Rezervasyon Kanıtı

Polonya’ ya seyahat etmek için vize merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Bu süreçte ülkeye nasıl gideceğinizi ve nerede kalacağınızı kanıtlamak için otel ve uçak bileti rezervasyonu yaptırarak belgelemelisiniz. Bu bilgiyi Polonya konsolosluğuna ve vize merkezimize iletmeniz gerekmektedir.

Nadir bir durum da olsa Polonya konsolosluğu uçak biletinin ödenmesi talebinde bulunabilir. Bu durum sadece konsolosluk tarafından belirlenen vize başvuru sahibi için geçerlidir.

Polonya Vizesi Başvuru Süreci

Polonya’ ya seyahat etmek isteyen kişilerin seyahat tarihleri net ise bunu belgelemesi gerekir. Aynı zamanda bu süreçte sizden istenilen vize ek belgelerini merkezimize sunmanız gerekmektedir.

Polonya Vizesi İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Tüm ödemelerinizi yapmanızın ardından hesabınızda 3 – 5 gün seyahatiniz için en az 5 bin TL paranızın bulunması gerekir.

Vfs Global Polonya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

VSF Global ile başvurunuzu yapmanızın ardından sonucunuzun size ulaşması 20 – 25 iş günü sürer.

Polonya D Tipi Vize İçin Gerekli Evraklar?

Normal Polonya vize başvurusu evraklarınızın yanında uzun süreli kalmanız gerektiğini sunan, vize başvuru türünüze uygun belgeleri bir araya getirmelisiniz. Örneğin çalışma izni, iş sözleşmesi ve benzeri belgeler.

Polonya Vizesi: Bursa Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×