Polonya Vizesi Ankara Vize Merkezi

  Polonya Vizesi Ankara, Polonya Vizesi Ankara Vize Merkezi

  Polonya Vize Merkezi, Ankara

  Polonya Vize Merkezi, Adana ili sınırları içerisinde ikamet eden başvuru sahipleri için vize başvuru işlemleri adına gerekli tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile kurulan ve görevlendirilen bir merkezdir. Polonya Schengen vizesinin sorunsuz, kolay ve aynı zamanda da güvenilir adımlar ile alınması için başvuru sahibinin vize başvuru merkezleri ya da akredite olan vize başvuru seyahat acenteleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

  Ankara Vize Merkezi Çalışma Saatleri

  Ankara Vize Merkezi çalışma saatleri hafta içleri 08.30 ve 18.30, hafta sonu sadece cumartesi günü olmak üzere 10.00 ve 14.00 saatleri kapsamı içerisinde başvuruda bulunmak isteyen kişilere gereken tüm desteği ve hizmeti sağlamaktadır.

  Ankara ili sınırları içerisinde yapılacak olan Polonya Schengen vize başvurularında parmak izi beyanı adına konsolosluk randevusunun alınması zorunlu kılınmıştır. Vize randevu alımı ise vize başvuru merkezi müşteri temsilcilerinin çalışma kapsamı içerisinde yer almaktadır. Başvuru sahibinin vize başvur merkezine göndermiş olduğu evraklar görevlilerin eline ulaştığı takdirde, başvuru sahibinin planına en uygun olacak şekilde vize randevusu merkez yetkilileri tarafından verilmektedir.

  Ankara Polonya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

  Ankara ili sınırları içerisinden yapılacak olan Polonya Schengen vize başvurularının sonucu ortalama olarak 15 takvim günü içerisinde netice kazanmaktadır. Bunun yanı sıra, konsolosluğun ya da büyükelçiliğin yoğunluk durumu da göz önüne alınarak başvuru sahibinin müracaat etmesinde fayda vardır.

  Belirtilen bu süre ise kesinlikle bir netlik taşımaması ile birlikte Polonya Schengen vizesinde de kaç günde çıkacağı kesinlikle konsolosluğun inisiyatifi kapsamı içerisinde bulunmaktadır. Tüm bu belirtilen bilgilerin yanı sıra, vize başvurusunda bulunan başvuru sahibi eksik evrak ya da hatalı bilgilerin beyanında bulunur ise vize başvurusu ne yazık ki olumsuz bir şekilde değerlendirmeye alınarak ret kararına varılmaktadır.

  Bu gibi durumlar için sadece vize reddi kararı değil, hatalı bilgiler beyanı yüzünden başvuru sahibine cezai yaptırımlar da uygulanabilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlar ve engeller yaşamamak adına başvuru sahibinin her zaman bir vize danışmanına ihtiyacı vardır. Bu gibi durumlar tecrübe ve tecrübenin de akabinde yılların deneyimini gerektirmektedir. 

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir