Polonya Vizesi Adana Vize Merkezi

  Polonya Vizesi Adana, Polonya Vizesi Adana Vize Merkezi

  Polonya Vize Merkezi, Adana

  Polonya Vize Merkezi, Adana şehri içerisinde ikamet eden ve sadece Adana şehrinde ikamet eden değil, çevre illerinde de ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri için gerekli olan tüm desteği ve hizmeti profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

  Polonya Adana Vizesinden Kimler Muaftır? 

  Polonya ülkesi, Schengen sınırları kapsamı içinde bulunan 26 ülke arasında bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı Hizmet, Hususi ve Diplomatik bir pasaporta sahip olan kişilerin vize almak gibi bir yükümlülükleri yoktur. 180 günlük bir periyot içerisinde yer alan 90 günü aşmamak koşulu ile, başvuruda bulunan kişiler diledikleri kadar Polonya seyahatlerini yapabilmektedirler.

  Ancak, tüm bu belirtilen bilgilerin yanı sıra Bordo bir pasaporta sahip olan ve Polonya için seyahat planlayan kişiler ise, seyahatlerinin gerçekleştirmeden önce geçerli bir Polonya vizesine sahip olmaları gerekmektedir.

  Polonya İçin Gerekli Evraklar Nelerdir? Adana

  Polonya vizesi için geçerli olan belgeler, aşağıda belirtilmiş olan kategoriler için Polonya Schengen vize müracaatı gerçekleştirebilmektedir.

  ·         Polonya Ticari Vize Müracaatı
  ·         Polonya Turistik Vize Müracaatı
  ·         Polonya Aile ve Akraba/Arkadaş Vize Müracaatı
  ·         Polonya Kültürel Vize Müracaatı

   

  Seyahat için gerekli olan evrak listelerinin kategorilerine merkez ile iletişime geçerek ya da sayfamız içerisinde ulaşabilirsiniz. Seyahat nedenine uygun bir kategori bulunamaz ve seyahat nedeninin hangi kategori ile eşleştiğini bilemiyor iseniz, kesinlikle vize başvuru merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  Polonya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? – Adana

  Polonya ülkesi sınırları içerisine seyahat etmek isteyen başvuru sahiplerinin doldurması zorunlu ve seyahat nedenleri için gerekli olan belge Polonya vize başvuru formu, başvuru sahibinin dosyaları ile hazırlık aşamasında olunur iken bu form da doldurularak dosya içerisine eklenmesi gerekmektedir.

  Vize başvuru merkezinin yetkili uzmanları kişiye gereken desteği sağlayarak, gerekli olan tüm girişleri kişinin adına yaparak formu hazırlar ve kişiyi bu zahmetten kurtarmaktadır.

  Polonya Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır? – Adana

  Adana şehrinin sınırları içerisinde yapılan Polonya vize müracaatının sonuçlanma süresi, kişinin başvuruda bulunduğu seyahat nedeninin kategorisine göre değişkenlikler gösterse de en az 15 takvim günü içerisinde bir karara varılmaktadır.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir