Polonya Vizesi: Konya Vize Merkezi - Schengenvize.net
Polonya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Polonya Vizesi: Konya Vize Merkezi

Polonya Vizesi: Konya Vize Merkezi Başvuru

Konya da Polonya vizesi merkezinde Polonya vizesine ihtiyacı olan kişilerin sorunsuz bir şekilde başvuru yapması için destek vermekteyiz.

Polonya vizesi Konya da vize merkezimiz ile ülkeye seyahat etmeyi planlayan herkese hizmet vermekteyiz. Sitemizde bulunan vize işlemleri kısmını inceleyerek gerekli belgeleri düzenlemelisiniz. Seyahat amacınıza göre Polonya konsolosluğu bazı ek belgeleri sunmanızı talep edebilir. Bunun için vizemiz de hizmet veren temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerek ek bilgiler hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Polonya vize başvurusu için gerekli belgeleri zamanında vize merkezimize göndermelisiniz. Konya dışından Polonya vizesi için başvuru yapacak kişiler en hızlı gönderim sağlayan kargo şirketi aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Konya’ da Polonya Vizesi Randevusu

Konya da yapabileceğiniz Polonya vize başvuruları için randevu almanız gerekmektedir. Konya vize merkezimizi arayarak temsilcilerimiz aracılığı ile dilediğiniz tarihte randevu oluşturabilirsiniz. Polonya vizesi ile zaman kaybetmek isteyen kişiler randevu tarihleri konusuna öncelik vermelidir.

Seyahat Amacına Göre Polonya Vize Başvurusu

Polonya’ ya seyahat amacınıza uygun vize türüne başvuru yapmalısınız. Örneğin; iş nedeni ile seyahat edecek kişiler ticari vizesi için başvuru yapmalıdır.

Aynı zamanda öğrenci vizesi, turizm vizesi, şoför vizesi, transit vizesi, aile ve arkadaş ziyareti vizesi için başvuruda bulunmalıdır.
Polonya Vizesi: Konya Vize Merkezi
Polonya Vizesi: Konya Vize Merkezi

Başvuru İçin Belgeleriniz Tam Olmalıdır!

Polonya vizesine başvuru yapacak kişiler vize merkezimizi arayabilir veya ziyaret ederek gerekli belgeler hakkında bilgi sahibi olabilir.

Aynı zamanda vize merkezimizde hizmet veren temsilcilerimiz e-posta aracılığı ile sizlere istenilen belgeler hakkında liste gönderebilir.

Polonya’ ya Seyahat Tarihlerinizi Netleştirin!

Polonya vizesi yetkilileri ülkeye hangi tarihler de giriş ve çıkış yapacağınız konusunda bilgi vermenizi istemektedir. Bu nedenle seyahat tarihlerinizi vize merkezimize sunacağınız belge de belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Polonya konsolosluğuna seyahat için yazacağınız dilekçe de seyahat tarihi, uçak bileti ve otel rezervasyon bilgilerinden bahsetmeniz gerekmektedir.

Polonya Konsolosluğu Mülakata Çağırabilir!

Polonya vizesinde mülakat uygulaması yoktur. Fakat biyometrik verilerinde eksiklik olması nedeni ile konsolosluk sizi arayabilir ve bu veriyi vermeniz için konsolosluğa gitmenizi talep edebilir. Bu nedenle Polonya konsolosluğa gitmeniz şarttır.

Polonya Turist Kabul Ediyor Mu?

Hususi, diplomatik ve hizmet pasaportuna sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizesiz, umuma mahsus pasaport sahibi vatandaşlar ise turistik vize ile Polonya’ya seyahat düzenleyebilir.

Polonya Konsolosluğu Ne Zaman Açılacak?

Konsolosluk hafta içi her gün 08.00 – 16.00 arasında hizmet vermeye devam ediyor.

VSF Global ile gerçekleştirdiğiniz Polonya vize başvurunuz  ortalama 20 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Polonya Vizesi: Konya Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×