Kanada Vize Merkezi, Ankara - Schengenvize.net
Kanada Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Kanada Vize Merkezi, Ankara

Kanada Vize Merkezi, Ankara Vize Başvurusu

Kanada Vize Merkezi, Ankara ili içerisinden ve çevre illerden ikamet etmekte olan kişilere gereken tüm hizmeti ve desteği profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Başvuru sahibinin sorunsuz ve en sağlıklı bir biçimde vize onayı alabilmesi adına gereken bilgilendirilmede bulunarak, en uygun yol haritasını çizmektedir.

Rusya Vize Merkezi, Şanlıurfa

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvurusunda bulunmak isteyen kişi, vize başvuru merkezi ilgili yetkililer ile iletişime geçerek gereken bilgilendirmeler ve güncel evrak listesinin bilgilerini talep ederek başvuruya ilk adımı gerçekleştirmiş olacaktır.
Kanada Vize Merkezi, Ankara
Kanada Vize Merkezi, Ankara
  1. Başvuruda bulunan kişi, yetkili vize başvuru merkezi ile iletişime kurarak Kanada seyahat amacına göre gerekli olan evrakların talebinde bulunması gerekmektedir. Sonraki aşamada, vize başvuru merkezinin yetkilileri tarafından başvuru sahibinin güncel olarak kullandığı e-posta adresine gerekli bilgilendirmeler doğrultusunda güncel evrak listesinin gönderimi yapılmaktadır.
  2. Başvuru sahibi e-posta adresine gelen bilgilendirme ve güncel evrak listesi ile bir vize belge dosyası hazırlaması gerekmektedir. Hazırlamış olduğu evrak dosyasını diler ise şahsen, dilerse de kargo ya da kurye aracılığı ile vize başvuru merkezine ulaştırması gerekmektedir.
  3. Vize başvuru merkezine gerekli vize belge dosyası teslim edildikten daha sonra başvuru sahibinin Kanada vizesi hususunda gerekli olan tüm işlemler başlatılmaktadır. Bu esnada başvuru sahibi gerekli olan tüm bilgi için de vize başvuru merkeziyle iletişime geçerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilme hakkına da sahiptir.
  4. En son ise, başvuru sahibinin Kanada vizesi onay aldıktan sonra, vize başvurusu yapan kişi vize merkezine gelerek pasaportunu teslim alabilir. Ancak başvuruda bulunan kişi herhangi bir yoğunluk nedeni ile vize başvuru merkezine gelemezse başvuru merkezi de başvuru sahibinin bildirdiği güncel adresine gönderim sağlayabilmektedir.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kanada vizesi için Ankara ili ve çevresinden yapılacak olan başvuruların ortalama olarak sonuç süre 11 ila 15 iş günü kadar sürebilmektedir. Ancak verilen bu bilgi kesin bir hüküm taşımamaktadır. Konsolosluk başvuru sahibinden ek evrak ya da herhangi bir ek bilgi nedeni ile eksik evrak talebinde bulunur ise bu süre uzayabilmektedir.

Kanada Vizesi İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Kanada vizesi alabilmek için başvuru sahibinin banka hesabında en az 4000 TL bakiye olması şartı bulunmaktadır.

Kanada Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Kanada vize randevusu almak için internet üzerinden resmi olarak yetkilendirilen vize hizmet firmalarından randevu oluşturmak mümkündür.

Kanada Vizesi İçin Ne Gerekli?

Kanada vizesi almak için şartların yerine getirilmesi, başvuru formunun doğru bilgiler ile doldurulması ve talep edilen evrakların eksiksiz hazırlanması gereklidir.

Kanada Vize Merkezi, Ankara Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×