Kanada Vize Merkezi, Diyarbakır

Kanada Vize Merkezi, Diyarbakır ili ve çevresinden yapılacak olan Kanada seyahati nedeni ile müracaatta bulunacak olan başvuru sahiplerine gerekli tüm vize işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti almak oldukça etkilidir.

Kanada Vize Başvuru Adımları Nelerdir? – Diyarbakır

Kanada seyahati nedeni ile vize başvurusunda bulunacak olan bireyler, kısa süreli seyahatleri nedeni ile vize başvuru merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.

  1. Başvuru sahibi, Kanada ülkesine yapacak olduğu seyahat amacını belirledikten daha sonra, vize başvuru merkezi ile muhakkak iletişime geçerek gerekli olan tüm evrakların talebinde bulunması gerekmektedir.
  2. Ardından vize başvuru merkezinin müşteri temsilcileri başvuru sahibine gerekli olan güncel evrak listesini e-mail yolu ile gerekli bilgilendirmeler ile iletmektedir.
  3. Başvuru sahibi gelen mail üzerinden evrak hazırlıklarına başlayarak vize başvuru evraklarını hazır bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  4. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu evrak dosyasını, vize başvuru merkezine gelerek teslim etmesi gerekmektedir. Ancak başvuruda bulunan kişi yoğunluğu sebebi yüzünden dosyayı bizzat merkeze gelerek teslim edemez ise kargo ya da kurye aracılığı vize başvuru merkezine gerekli talep edilen evrak dosyasını ulaştırması gerekmektedir. Bu adım için başvuru sahibinin herhangi bir randevu talebinde bulunmasına gerek yoktur.
  5. Başvuru sahibi evrak dosyasını vize başvuru merkezine teslim ettikten daha sonra, başvuru süreci hakkında gereken tüm bilgiye vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri ile irtibata geçerek öğrenebilmektedir.
  6. Kanada vizesi onaylandıktan daha sonra başvuru sahibi merkeze gelerek pasaportunu teslim alabilmektedir. Bunun yanı sıra kargo ya da kurye aracılığı sayesinde başvuru sahibinin belirtmiş olduğu adrese de pasaport merkez tarafından gönderilebilmektedir.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar – Diyarbakır 

Başvuru sahibinin Kanada vizesi için hazırlaması gerekli olan tüm evraklar web sitemiz üzerinden en güncel hali ile öğrenilebilmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ise, Kanada vize başvurularının olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için başvuru sahibine iletilen evrak listesinin eksiksiz ve doğru şekilde yetkili makama beyan edilmesi gerekmektedir. Ancak başvuruda bulunan kişi eksik evrak beyan eder ise, temsilciler kişi ile irtibata geçerek ek evrak talebinde bulunabilmektedirler.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye