Kanada Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Kanada Vize Merkezi, Diyarbakır

Kanada Vize Merkezi, Diyarbakır ili ve çevresinden yapılacak olan Kanada seyahati nedeni ile müracaatta bulunacak olan başvuru sahiplerine gerekli tüm vize işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti almak oldukça etkilidir.

Kanada Vize Başvuru Adımları Nelerdir? – Diyarbakır

Kanada seyahati nedeni ile vize başvurusunda bulunacak olan bireyler, kısa süreli seyahatleri nedeni ile vize başvuru merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.

  1. Başvuru sahibi, Kanada’ya yapacak olduğu gezi amacını belirledikten sonra, vize başvuru merkezi ile mutlaka iletişime geçerek gerekli olan tüm vize evraklarının talebinde bulunması gerekmektedir.
  2. Ardından vize merkezinin müşteri temsilcileri başvuru sahibine gerekli olan güncel vize evrak listesini e-mail yolu ile gerekli bilgilendirmelerle iletmektedir.
  3. Başvuru sahibi gelen mail üzerine vize evrak hazırlıklarına başlayarak vize başvuru belgelerini hazır bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  4. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu vize evrak dosyasını, vize başvuru merkezine gelerek teslim etmesi gerekir. Ancak başvuruda bulunan şahıs yoğunluğu yüzünden dosyayı bizzat merkeze gelerek teslim edemez ise kargo veya kurye aracılığı vize başvuru merkezine talep edilen evrak dosyasını ulaştırması gerekmektedir. Bu adım için vize başvuru sahibinin herhangi bir randevu talebinde bulunmasına gerek yoktur.
  5. Başvuru sahibi vize evrak dosyasını vize başvuru merkezine teslim ettikten sonra, başvuru süreci hakkında gereken tüm bilgilere vize başvuru merkezinin uzman vize temsilcileri ile irtibata geçerek öğrenebilmektedir.
  6. Kanada vizesi onaylandıktan sonra vize başvuru sahibi merkeze gelerek pasaportunu teslim alabilmektedir. Bunun yanında kargo ya da kurye aracılığı ile başvuru sahibinin belirtmiş olduğu adrese pasaport merkez tarafından gönderilebilmektedir.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar – Diyarbakır 

Başvuru sahibinin Kanada vizesi için hazırlaması gerekli olan tüm belgeler web sitemiz üzerinden en güncel hali ile görülebilmektedir. Ayrıca Kanada vize başvurularının olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için başvuru sahibine iletilen vize evrak listesinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yetkili makama beyan edilmesi gerekmektedir.

Ancak başvuruda bulunan kişi eksik evrak beyan eder ise, temsilciler kişi ile irtibata geçerek ek evrak talebinde bulunabilmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×