Kanada Vize Merkezi, İstanbul - Schengenvize.net
Kanada Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Kanada Vize Merkezi, İstanbul

Kanada Vize Merkezi, İstanbul ili ve çevresinden yapılacak olan Kanada seyahati nedeni ile müracaatta bulunacak olan başvuru sahiplerine gerekli tüm vize işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Kanada Vize Başvuru Adımları – İstanbul

Kanada seyahati için vize başvurusunda bulunacak olan şahıslar, kısa süreli seyahatleri gerekçesi ile vize başvuru merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.

  1. Başvuru sahibi, Kanada’ya yapacak olduğu seyahat amacını belirledikten sonra, vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek gerekli olan tüm evrakların listesinin talebinde bulunması gerekmektedir.
  2. Ardından vize merkezinin müşteri temsilcileri başvuru sahibine gerekli olan güncel evrak listesini e-mail yolu ile gerekli bilgilendirmeleri yaparak iletmektedir.
  3. Başvuru sahibi iletilen mail üzerinden evrak hazırlıklarına başlayarak vize başvuru belgelerini hazır bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  4. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu vize evrak dosyasını, vize başvuru merkezine bizzat gelerek teslim etmesi gerekmektedir. Ancak başvuruda bulunan kişi iş yoğunluğu nedeniyle dosyayı bizzat merkeze gelerek teslim edemezse kargo ya da kurye aracılığı ile vize başvuru merkezine gerekli talep edilen vize evrak dosyasını ulaştırması gerekmektedir. Bu süreç için başvuru sahibinin herhangi bir randevu talebinde bulunmasına gerek yoktur.
  5. Başvuru sahibi evrak dosyasını vize başvuru merkezine teslim ettikten sonra, başvuru süreci hakkında gereken tüm bilgilere vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri ile iletişime geçerek ulaşabilmektedir.
  6. Kanada vizesi onaylandıktan sonra başvuru sahibi merkeze gelerek pasaportunu teslim alabilir. Bunun yanı sıra kargo ya da kurye aracılığı ile başvuru sahibinin belirtmiş olduğu iletişim adresine pasaport merkez tarafından gönderilebilmektedir.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar – İstanbul

Başvuru sahibinin Kanada vizesi için hazırlaması gerekli olan tüm vize evrakları web sitemiz üzerinden en güncel hali ile öğrenilebilmektedir. Kanada vize başvurularının olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için başvuru sahibine iletilen vize evrak listesinin eksiksiz ve doğru şekilde yetkili makama beyan edilmesi gerekmektedir.

Fakat kişi eksik belge beyan eder ise, temsilciler şahıs ile irtibata geçerek ek evrak talebinde bulunabilmektedirler.

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×