Kanada Vize Merkezi, Gaziantep

Kanada Vize Merkezi, Gaziantep ili içerisinden ve çevre illerden de başvuruda bulunacak olan kişilere gerekli olan tüm bilgiler doğrultusunda destek ve hizmet sağlamaktadır. Gaziantep ili içerisinde ve çevresinde ikamet etmekte olan kişiler diler ise bizzat, dilerse de web sitesi aracılığı ile gerekli tüm bilgilere sahip olabilmektedir.

Kanada Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Kanada vizesi başvurusunun sonuçlanma süresi, kişinin tamamen eksiksiz bir şekilde başvuruda bulunmasına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak eksiksiz ve tam bir şekilde başvuruda bulunan kişilerin vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 11 ve 15 iş günü içerisindedir.

Başvuru sahibi eksik evrak ya da tutarsız bilgiler doğrultusunda başvuruda bulunur ise, ortalama olarak belirtilen sürede uzamalar yaşanmaktadır. Bu nedenle Kanada vize başvurusunda bulunmadan önce başvuru sahiplerinin kesinlikle bir danışmanlık ışığında başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu – Gaziantep

Gaziantep ve Gaziantep ilinin çevresinden başvuruda bulunacak olan kişiler ilk adım olarak vize başvuru merkezinin uzman yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

  • Başvuru sahibi ilk olarak vize başvuru merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Ardından vize başvuru yetkilileri başvuru sahibinin e-mail adresine güncel evrak listesini gönderir iken aynı zamanda da bir bilgilendirme metni de göndermektedir.
  • Başvuru sahibi bu bilgilendirme metnine göre ve hazırlaması gerekli olan evrak listesine göre gereken evrakları bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi, hazırlamış olduğu evrak dosyasını vize başvuru merkezine iletmesi gerekmektedir. Ancak başvuru sahibi yoğunluk durumu ile vize başvuru merkezine bizzat teslim yapamayacak ise kargo ya da kurye aracılığı ile de vize başvuru merkezine evrak dosyasını teslim edebilme imkanına da sahiptir.
  • Başvuru sahibi tüm işlemleri eksiksiz ve prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirdikten daha sonra, vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek Kanada vizesinin işlem süreci hakkında detaylı tüm bilgiye sahip olabilmektedir.
  • Başvuru sahibi en son adımda ise pasaportunu Kanada Vize Merkezi Gaziantep şubesinden teslim alabilir, teslim alabilecek bir durumu yok ise vize başvuru merkezi tarafında da güncel adresine gönderim yapılabilmektedir.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye