Kanada Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Kanada Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Kanada Vize Merkezi, Kahramanmaraş ili ve çevresinden yapılacak olan Kanada seyahati nedeni ile müracaatta bulunacak olan başvuru sahiplerine gerekli tüm vize işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Kanada Vize Başvuru Adımları – Kahramanmaraş

Kanada seyahati nedeni ile vize başvurusunda bulunacak olan kişiler, kısa süreli seyahatleri nedeni ile vize başvuru merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.

  1. Başvuru sahibi, Kanada ülkesine yapacak olduğu seyahat amacını belirledikten daha sonra, vize başvuru merkezi ile muhakkak iletişime geçerek gerekli olan tüm evrakların talebinde bulunması gerekmektedir.
  2. Ardından vize başvuru merkezinin müşteri temsilcileri başvuru sahibine gerekli olan güncel evrak listesini e-mail yolu ile gerekli bilgilendirmeler ile iletmektedir.
  3. Başvuru sahibi gelen mail üzerinden evrak hazırlıklarına başlayarak vize başvuru evraklarını hazır bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  4. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu evrak dosyasını, vize başvuru merkezine gelerek teslim etmesi gerekmektedir. Ancak başvuruda bulunan kişi yoğunluğu sebebi yüzünden dosyayı bizzat merkeze gelerek teslim edemez ise kargo ya da kurye aracılığı vize başvuru merkezine gerekli talep edilen evrak dosyasını ulaştırması gerekmektedir. Bu adım için başvuru sahibinin herhangi bir randevu talebinde bulunmasına gerek yoktur.
  5. Başvuru sahibi evrak dosyasını vize başvuru merkezine teslim ettikten daha sonra, başvuru süreci hakkında gereken tüm bilgiye vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri ile irtibata geçerek öğrenebilmektedir.
  6. Kanada vizesi onaylandıktan daha sonra başvuru sahibi merkeze gelerek pasaportunu teslim alabilmektedir. Bunun yanı sıra kargo ya da kurye aracılığı sayesinde başvuru sahibinin belirtmiş olduğu adrese de pasaport merkez tarafından gönderilebilmektedir.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar – Kahramanmaraş

Başvuru sahibinin Kanada vizesi için hazırlaması gerekli olan tüm evraklar web sitemiz üzerinden en güncel hali ile öğrenilebilmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ise, Kanada vize başvurularının olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için başvuru sahibine iletilen evrak listesinin eksiksiz ve doğru şekilde yetkili makama beyan edilmesi gerekmektedir.

Fakat kişi eksik evrak beyan eder ise, temsilciler kişi ile irtibata geçerek ek evrak talebinde bulunabilmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×