Kanada vize işlemleri

Gaziantep Kanada Vize İşlemleri

Gaziantep Kanada Fahri Konsolosluğu

Gaziantep Kanada Fahri Konsolosluğu, Kanada vizesi başvurusu için gerekli olan hizmeti maalesef ki verememektedir. Bu yüzden Gaziantep Kanada vize merkezi olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Kanada vizesi başvuru hizmetini veriyoruz. Vize merkezimize Kanada vizesi için başvuruda bulunabilir ve vize başvuru süreçlerini takip etme imkanını da bulabilirsiniz.

Gaziantep Kanada Konsolosluk İşlemleri

Gaziantep Kanada vize merkezimiz tarafından Kanada vize başvurunuz online olarak yapılabilmektedir. Fakat daha evvel herhangi bir vize başvurusunda bulunmadıysanız mutlaka Kanada Konsolosluğu vasıtası ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kanada vizesi için başvuru sürecinde konsolosluk tarafından biyometrik verilerinizin alınması gerekmektedir. Daha önce biyometrik verileriniz alınmadı ise Kanada Konsolosluk aracılığı ile başvuru işleminize devam etmeniz gerekmektedir. Ülkemizde Ankara ve İstanbul olmak üzere iki büyük kentte yer alan Kanada Konsolosluk şubeleri vize başvuru hizmetlerini aktif olarak sunmaktadır. Konsolosluk işlemleri hakkında bilgi almak için de Gaziantep vize merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Gaziantep Kanada Vize İşlemleri 1 – c861b6893960e525ec8dea46afec4e56
Kanada Gaziantep Vize

Gaziantep Kanada Vize İşlemleri

Gaziantep Kanada vize merkezimiz ile yapmış olduğunuz başvurunun yaklaşık en geç 2 hafta içerisinde cevabını alabilirsiniz. Bu işlemler iş günleri içerisinde yapılmakta olup bazı özel durumlarda cevap süresi uzayabilmektedir.

Kanada vize başvurusunda herhangi bir aksilik yaşayabilme ihtimaline karşılık seyahat tarihinizden 1 – 1,5 ay önce vize başvurusu yapmanız öneriliyor. Vize merkezimiz başvuru sürecinde her türlü sorunuzu cevaplandırmak için hazırdır.

Gaziantep Kanada Vize Çeşitleri

Gaziantep Kanada vize merkezimiz her çeşit Kanada vizesi için aktif olarak hizmet vermektedir. Kanada vizesi başvuruları tercih ettiğiniz vize çeşidine göre de değişim göstermektedir. Vize çeşitleri ise Kanada’ya seyahat amacınıza göre çeşitlilik gösterir ve buna göre tanımlanır.

  • Kanada Turistik Vizesi
  • Kanada Ticari Vizesi
  • Kanada Aile Ziyareti Vizesi
  • Kanada Eğitim Vizesi
  • Kanada için uzun süreli vize imkanları da bulunuyor. Uzun süreli Kanada vizeleri ise genellikle oturma izni ve çalışma izni için kullanılıyor.

Gaziantep Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Gaziantep Kanada vize merkezi sizin için gerekli evraklar listesini tarafınıza iletmektedir. Kanada için başvuruda bulunduğunuz vize çeşitlerine göre değişiklik de gösterebilen evrak listesini eksiksiz olarak sunmanız gerekmektedir.

Gerek turistik vize gerekse de uzun süreli vizeler için bazı standart belgelerin toplanması ve başvuru aşamasında sunulması gerekmektedir. Standart belgeler arasında pasaport, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, uçak ve otel rezervasyonu ve Kanada vizesi başvuru harcının ödendiğine dair banka dekontu yer almaktadır.

Vize merkezimiz talep edilen belgeler hakkında başvuru yapanlarla iletişime geçmektedir. Talep edilen belgeler, Kanada’ya seyahat amacına göre de değişim gösterdiğinden Gaziantep vize merkezimizi seyahat amacınız hakkında bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Kanada Vize Ücretleri

  • Kanada vize ücretleri 185 Kanada Doları civarında seyretmektedir. Bu rakam güncellemeler ve yeni düzenlemeler ile değişiklik gösterebilir.

Kanada Gaziantep Vize Randevusu

Gaziantep Kanada vize merkezimiz online vize başvurusu imkanı sunmaktadır. Bu işlemin sonrasında vize merkezimizden randevu alarak birebir görüşme sağlamanız da mümkündür. Şayet daha önce Kanada vizesi alınmadı ise biyometrik verilerin alınması amacı ile Kanada Konsolosluğundan online randevu işlemleriniz Gaziantep vize merkezimiz aracılığı ile yapılabilmektedir.

Kanada Gaziantep Vize Başvurusunun Reddedilmesi

Gaziantep Kanada vize merkezi başvuru süresi boyunca vize işlemlerinizin olumlu sonuçlanabilmesi için sizinle irtibat halinde olacaktır. Fakat bazı sebeplerden dolayı Kanada Konsolosluğu her vize başvurusuna olumlu yanıt verememektedir. Kanada vize başvurusunun reddedilmesi halinde Gaziantep vize merkezimizin sonucu değiştirme yetkisi yoktur. Kanada vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde ödenen vize ücretinin de iadesi yapılamamaktadır.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye