Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa - Schengen Vize
Kanada Vizesi İşlemleri

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa ili ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan vatandaşlar için gerekli olan tüm desteği ve hizmeti bilgilendirmeler doğrultusunda profesyonelce sağlamaktadır. Bu nedenle başvuru sahibinin Kanada vize başvurusunda bulunmadan önce muhakkak bir vize danışmanlık hizmeti alması yetkili kişiler tarafından talep edilmektedir.

Kanada Vize Başvurusu – Şanlıurfa

Şanlıurfa ve Şanlıurfa şehrinin çevresinden Kanada vizesi adına müracaatta bulunacak olan kişiler ilk adım olarak vize başvuru merkezinin uzman yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

  • Başvuru sahibi ilk olarak vize başvuru merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Ardından vize başvuru yetkilileri başvuru sahibinin e-mail adresine güncel evrak listesini gönderir iken aynı zamanda da bir bilgilendirme metni de göndermektedir.
  • Başvuru sahibi bu bilgilendirme metnine göre ve hazırlaması gerekli olan evrak listesine göre gereken evrakları bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi, hazırlamış olduğu evrak dosyasını vize başvuru merkezine iletmesi gerekmektedir. Ancak başvuru sahibi yoğunluk durumu ile vize başvuru merkezine bizzat teslim yapamayacak ise kargo ya da kurye aracılığı ile de vize başvuru merkezine evrak dosyasını teslim edebilme imkanına da sahiptir.
  • Başvuru sahibi tüm işlemleri eksiksiz ve prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirdikten daha sonra, vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek Kanada vizesinin işlem süreci hakkında detaylı tüm bilgiye sahip olabilmektedir.
  • Başvuru sahibi en son adımda ise pasaportunu Kanada Vize Merkezi Şanlıurfa ofisinden teslim alabilir, teslim alabilecek bir durumu yok ise vize başvuru merkezi tarafında da güncel adresine gönderim yapılabilmektedir.

Kanada Vizesi Şanlıurfa Merkezinden Kaç Günde Sonuçlanır?

Kanada vizesi müracaatının sonuçlanma süresi, kişinin tamamen tam olacak bir şekilde başvuruda bulunmasına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak eksiksiz ve tam bir şekilde başvuruda bulunan kişilerin vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 11 ve 15 takvim gününde karara bağlanmaktadır.

Başvuruda bulunan vatandaş eksik evrak ya da tutarsız bilgiler doğrultusunda başvuruda bulunur ise, ortalama olarak belirtilen sürede uzamalar yaşanmaktadır. Bu nedenle Kanada vize başvurusunda bulunmadan önce başvuru sahiplerinin kesinlikle bir danışmanlık ışığında başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×