Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa - Schengenvize.net
Kanada Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa Vize Başvurusu

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa ili ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan vatandaşlar için gerekli olan tüm desteği ve hizmeti bilgilendirmeler doğrultusunda profesyonelce sağlamaktadır. Bu nedenle başvuru sahibinin Kanada vize başvurusunda bulunmadan önce muhakkak bir vize danışmanlık hizmeti alması yetkili kişiler tarafından talep edilmektedir.

Kanada Vize Reddi Sebepleri

Kanada Vize Başvurusu – Şanlıurfa

Şanlıurfa ve Şanlıurfa şehrinin çevresinden Kanada vizesi adına müracaatta bulunacak olan kişiler ilk adım olarak vize başvuru merkezinin uzman yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa
Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa
  • Başvuru sahibi ilk adım olarak vize başvuru merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Daha sonra vize başvuru uzman yetkilileri başvuru sahibinin e-mail adresine güncel vize evrak listesini gönderir iken aynı zamanda bir bilgilendirme metni de göndermektedir.
  • Vize başvuru sahibi bu bilgilendirme metnine göre ve hazırlaması gerekli olan vize evrak listesine göre gereken evrakları bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi, hazırlamış olduğu vize evrak dosyasını vize başvuru merkezine iletmesi gerekmektedir. Vize başvuru sahibi yoğunluk durumu yüzünden vize başvuru merkezine bizzat teslim yapamayacak ise kargo ya da kurye aracılığı ile vize başvuru merkezine evrak dosyasını teslim edebilme imkanına sahiptir.
  • Başvuru sahibi tüm işlemleri eksiksiz ve vize prosedürüne uygun bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, vize başvuru merkezi ile iletişim kurarak Kanada vizesinin işlem süreci hakkında detaylı tüm bilgiye sahip olabilmektedir.
  • Başvuru sahibi en son adımda ise pasaportunu Kanada Vize Merkezi Şanlıurfa ofisinden teslim alabilir, teslim alabilecek bir durumu yok ise vize başvuru merkezi tarafında da güncel adresine gönderim yapılabilmektedir.

Kanada Vizesi Şanlıurfa Merkezinden Kaç Günde Sonuçlanır?

Kanada vizesi müracaatının sonuçlanma süresi, kişinin tamamen tam olacak bir şekilde başvuruda bulunmasına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak eksiksiz ve tam bir şekilde başvuruda bulunan kişilerin vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 11 ve 15 takvim gününde karara bağlanmaktadır.

Başvuruda bulunan vatandaş eksik evrak ya da tutarsız bilgiler doğrultusunda başvuruda bulunur ise, ortalama olarak belirtilen sürede uzamalar yaşanmaktadır. Bu nedenle Kanada vize başvurusunda bulunmadan önce başvuru sahiplerinin kesinlikle bir danışmanlık ışığında başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu Açıldı Mı

Tüm dünyada yaşanan pandeminin ardından Kanada vize başvuruları başlatıldı. Ancak ülkeye yapılacak olan seyahatlerde karantina yasası kapsamında önlemler uygulanmaktadır.

Kanada Vize Başvuruları Ne Zaman Açılacak

Kanada vize başvurularında covid 19 tedbirleri kapsamında hizmetler sınırlı olarak sürdürülmektedir. Koronavirüs salgını nedeniyle başvuru sahiplerinin sağlığını korumak adına konsolosluk ve büyükelçilik tarafından ek önlemler uygulanmaktadır.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Kanada Vize başvurusunu Türkiye’nin her yerinden vize hizmet merkezleri aracılığı ile gerçekleştirmek söz konusudur. Başvuruların şahsen yapılması gerekmez.

Kanada Vize Merkezi, Şanlıurfa Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×