İtalya Vizesi Hatay Vize Merkezi

İtalya Vize Merkezi, Hatay

İtalya Vize Merkezi Hatay ili sınırları içerisinde ikamet eden başvuru sahipleri içerisin Schengen vizesi için büyün destek ve hizmeti sağlamaktadırlar. Bu nedenden dolayı Hatay ilinde ikamet etmekte olan başvuru sahipleri, İtalya Schengen vize başvurularını direkt Hatay Vize Merkezi’ne şahsen giderek yapabilme hakkına da sahiptir.

Yanı sıra İtalya Vize Merkezi Hatay, vize türünde oldukça fazlasıyla iş yürütmüştür. Bu nedenden dolayı bu alan içerisinde en iyi etkiyi sunabilecek bir yapıya da sahiptir. Kadro içerisinde uzman ve yetkili vize merkezi yetkililerinin faal olması sonucunda, vizenin şahıs adına kısa süre içerisinde alınması için önemli bir rol oynamaktadır.

İtalya Vize Başvurusu- Hatay

Vizeler konusunda, her evrak kendine özgü olmak ile birlikte müracaatta bulunacak olan kişinin seyahat amacına ve nedenine göre değişkenlikler göstermektedir. Bu nedenle oldukça titiz bir şekilde hazırlanması gereken evraklar mevcuttur. Bu talep edilen evrakların en önemli olanı ise kuşkusuz başvuru formlarıdır.

İtalya için ise alınacak olan vize başvuru formu, bu alan içerisinde oldukça dikkatli bir biçimde hazırlanmalı ve hatasız olacak bir biçimde yetkili makamlara ibraz edilmesi gerekmektedir. İtalya vize başvuru formu içerisinde ise başvuruda bulunacak olan kişinin kimlik bilgilerinin, seyahat amacının ve seyahat tarihlerinin net ve tutarlı bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir.

Yanı sıra, doldurulacak olan bu başvuru formunun vize kategorisine göre değişkenlik gösteren özelliklerine de ayrıca dikkat etmesi gerekmektedir. Seyahat amacına göre değişkenlik gösteren bilgiler, form içerisinde yansımasından dolayı titiz bir şekilde irdelenmeli ve en sonunda da doldurması talep edilmektedir.

İtalya vize merkezi Hatay merkezi, İtalya vize başvuru formunun doldurulması için gereken tüm hususları başvuru sahibine sağlamaktadır. Ayrıca kişiler, Hatay ili ve çevresinde ikamet ediyor ise İtalya Schengen vize başvurularını Hatay Vize Merkezi’nden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İtalya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

İtalya vize merkezi Hatay, başvuruda bulunacak olan kişinin eksiksiz ve tutarlı bilgiler sunması adına gereken tüm desteği sağlamaktadır. Aksi halde, yapılacak olan eksik ve tutarsız bilgilerin de önüne geçmektedir.

 

İtalya Vize Merkezi Hatay

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İtalya vizesi için Hatay veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İtalya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye