Almanya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Almanya Vize Merkezi, Kahramanmaraş

2019 yılı itibari ile Kahramanmaraş ilinde ikamet eden ve Almanya Schengen vizesi için müracaatta bulunmak isteyen kişiler artık Gaziantep’e gitmeden Almanya Vize Merkezi Kahramanmaraş ilinden de başvurularını yapabilmektedirler.

Kahramanmaraş vize işlemleri adına kişi başvuruda bulunmak istiyor ise, iletişim bilgilerine ulaşarak gerekli tüm bilgiye firma tarafından ücretsiz olmak koşulu ile ulaşım sağlayabilme hakkına sahiptir.

Kahramanmaraş Almanya Vizesi

Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde ikamet eden vize başvuru sahipleri, yetkili merkez aracılığı ile yapabilme hakkında sahiptirler. Kahramanmaraş ili içerisinde herhangi bir konsolosluk makamının bulunmamasından dolayı, bu neden doğrultusunda başvurular yapılamamaktadır.

Daha önceden herhangi bir Schengen vizesi ya da Almanya ülke sınırları içerisine bir giriş söz konusu ise, başvuruda bulunacak olan kişiden talep edilen evraklar merkez tarafına kargo ile iletilmesi durumunda, başvuruda bulunacak olan kişi adına konsolosluktan başvurular yapılabilmektedir. Daha önceden gerçekleşen giriş ve çıkış yapan başvuru sahiplerinin, yeniden konsolosluk makamına bizzat gelerek parmak izi beyanında (VIS prosedürü gereğince) bulunmalarına gerek duyulmamaktadır.

Kahramanmaraş Vize Başvurusu

Almanya sınırları içerisine seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşları adına Kahramanmaraş ili içerisinde vize hizmetleri veren ve ücretsiz bir şekilde randevu alan bir merkezdir. Vize başvurusu adına kişi herhangi bir talepte bulunmak istediği zaman ilgili mail adresimizden tarafımıza iletişim sağlayabilmektedir.

Bunun yanı sıra merkez tarafından başvuruda bulunacak olan kişinin randevu talebi değerlendirmeye alınarak, merkez başvuruda bulunacak olan kişinin gidiş tarihine en uygun randevuyu alarak hizmet sağlayan Kahramanmaraş Almanya vize başvuru merkezi, talep edilen vize için tüm evrakların eksiksiz ve doğru olacak şekilde tamamlanması adına değerli başvuru sahiplerine hizmet vermektedir.

Ayrıca vize başvuru sahipleri Almanya ülkesinin vize türleri ile ilgili bir bilgi almak istediğinde, vize müracaatında bulunmak için randevu almak istediğinde profesyonel bir şekilde vize danışmanlık hizmeti alabilecek Kahramanmaraş ili içerisinde başvuruda bulunacak olan kişilere gerekli hizmeti veren vize merkezi, başvuruda bulunan kişinin Almanya Schengen vizesi için kısa bir süre içerisinde olumlu sonuç alması adına kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Almanya Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Almanya vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Almanya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye