Almanya Şanlıurfa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Almanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Almanya Şanlıurfa Vize Merkezi

Almanya Şanlıurfa Vize Merkezleri

Şanlıurfa’ da Almanya Vizesi Merkezi

Şanlıurfa da bulunan vize ofisimiz satın alınan otel ya da uçak biletleri ile yapılan vize başvurularından sorumlu olamaz. Vize başvurusu için gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde ofisimize sunmalısınız.

Türkiye Vizesi Hakkında

Şanlıurfa da Almanya vizesi için başvuru yapabileceğiniz ofisimizde mesai saatleri içerisinde ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz. Başvuru öncesinde uzman danışmanlarımız aracılığı ile hangi belgeleri sunmanız gerektiği konusunda ayrıntı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda vize başvuru süreci 7 ile 15 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Sitemiz üzerinden başvuru sürecini online takip ederek gelişmeleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Almanya Şanlıurfa Vize Merkezi
Almanya Şanlıurfa Vize Merkezi

Vize hizmeti sunan ofisimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Danışmanlarımız ile vize başvuru sürecini yöneterek sorun yaşamadan Almanya vizesine sahip olabilirsiniz.

Ofisimiz Pazartesi ve Cuma günleri hizmet vermektedir. Ayrıca Cumartesi günü ofisimizi arayabilir ya da ziyaret ederek vize başvurusu süreci hakkında destek alabilirsiniz.

Almanya’ ya Seyahat Amacına Uygun Belgeler Sunmalısınız!

Almanya’ ya seyahat edecek kişilerin gerekli belgeleri Şanlıurfa da bulunan ofisimize sunmasına ya da kargo şirketi aracılığı ile göndermesi gerekmektedir. Eğer Almanya da aile ya da arkadaşınız var ise bu kişilerin ülkeye girebilmeniz için davet mektubu göndermesi gerekmektedir. Daha sonra ülkeye seyahat amacınıza bağlı olarak başvuru süreci ve gerekli belgeler de değişkenlik söz konusu olacaktır.

Almanya vizesi için başvuru yaptığınız belgelerin tam olması gerekmektedir. Vize başvuru belgelerini hazırlamadan önce danışmanlarımız işe iletişime geçerek vize türüne göre gerekli belgeleri öğrenebilirsiniz. Eğer eksik veya hatalı belge sunarsanız başvurunuzun reddedilmesi ya da kabul edilmemesi söz konusu olabilir. Bu nedenle sunacağınız belgelere özen göstermelisiniz.

Almanya’ ya Uçak veya Otel Rezervasyonu Kanıtı Sunmalısınız!

Almanya vizesi için satın alınan otel veya uçak bileti ile başvuru yapmamalısınız. Çünkü Almanya vize ofisleri ger zaman adınızın ve soyadınızın bulunduğu rezervasyon bilgileri istemektedir. Ülke ‘ye seyahat edeceğinizde nerede kalacağınızı bu şekilde kanıtlamanız şarttır.

Bazı durumlarda konsolosluklar gidiş ve dönüş uçak biletinin satın alınması gerektiğini vurgulamaktadır. Ancak bu durum sadece konsolosluk aracılığı ile belirlenen vize başvuru sahibini kapsamaktadır.

Türkiye Almanya Uçak Bileti Kaç TL?

Almanya’ya ülkemizden birçok havayolu şirketinin direkt uçuşları bulunmaktadır. Türk Hava Yolları’nın da seferlerinin yer aldığı ülkede uçak bileti her havayolu Şirketinde farklıdır.

Şanlıurfa Almanya Uçakla Kaç Saat?

Şanlıurfa ile Almanya arası karayoluyla 3577 kilometredir, özel araç yaklaşık 1 gün 13 saat süren yolculuk uçak seyahatinde 2722 kilometre ve yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Şanlıurfadan Hangi İllere Uçak Var?

Şanlıurfa şehir merkezine 37 kilometre mesafede bulunan GAP Havalimanı’ndan Türkiye’nin birçok iline direkt uçuş seferleri gerçekleştirilmektedir.

Almanya Şanlıurfa Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×