Slovenya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Slovenya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovenya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

    Schengenvize.net vize merkezi olarak, Slovenya’ya yapacağınız her türlü seyahat için almanız gereken vize işlemleri için Konsolosluk tarafından istenen belgelerin hazırlanmasında yardım etmekteyiz. Evrakların eksik olması vize başvurunuzun Slovenya vize ret kararı alması ile sonuçlanacaktır. Konsolosluk, başvuru yapan şahısların her türlü bilgilerini öğrenmek ister ve ona göre Slovenya vize başvurusuna olumlu ya da olumsuz cevaplar verir. Slovenya vize işlemleri ve de Konsolosluk tarafından istenen evraklar zaman içinde değişebilmektedir.

Slovakya Aile Birleşimi Vize İşlemleri

 Bu gibi durumlarda schengenvize.net olarak sizlere vize işlemleri hakkında her türlü konuda yardımcı oluyor ve süreci en kısa sürede tamamlayarak sizleri hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan korumuş oluyoruz. Schengenvize.net Slovenya vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, Slovenya vizesi başvurularınızı kolaylaştırıyoruz ve sizlere web sitemiz üzerinden online randevu alma imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra e-mail adresi, telefon numarası ile de iletişim kurma imkanı sağlıyoruz. 

Slovenya vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, Şanlıurfa sınırlarında bulunan tüm ilçelere olduğu gibi, Şanlıurfa’ya komşu olan illere ve onların ilçelerine de Slovenya vizesi konusunda detaylı bilgiler veriyor, kafalarına takılan her soruyu yanıtlıyor; kısacası profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvuruları sırasında önemli olan husus evrak hazırlamadır.

 Schengenvize.net olarak hem vize evrak hazırlama konusunda hem de gerekli olan vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi yazımı konusunda da alanında uzman danışmanlarımızdan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Detaylı vize bilgileri ve sormak istediğiniz sorulara cevap almak için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Slovenya Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovenya vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Slovenya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevuyla  başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka Slovenya dış temsilcilikleri ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer Schengen ülkelerine giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücret fiyatlarını 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Slovenya İle Slovakya Arasındaki Fark Nedir?

Slovenya ile Slovakya gerek kültürel, gerek coğrafi, gerekse diğer etmenlerden dolayı birçok fark bulunur.

Slovenya Toları kaç TL?

1000 Slovenya Toları, 42 Tl.

Slovenya Vatandaşı Nasıl Olunur?

Slovenya vatandaşı olabilmek için göç idaresine başvuruda bulunulmalı. Ya da Slovenya Büyükelçiliği’nde konu ile ilgili detaylı bilgi edinilmesi mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×