Slovenya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Slovenya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Slovenya Vize Merkezi, Şanlıurfa

Slovenya Vize Merkezi, Şanlıurfa şehri sınırları içerisinden ya da çevre illerinden vize müracaatında bulunmak isteyen kişilere gereken tüm hizmeti ve desteği profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Slovenya vizesinin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde alınabilmesi için yukarıda yer alan irtibat bilgilerimizi kullanarak Şanlıurfa merkezimiz ile iletişime geçebilir, başvuru sahibinin vize onayı olabilmesi adına gerekli koşulları profesyonel temsilcilerimize danışarak öğrenilebilmektedir.

Slovenya Vize Başvurusu İçin Gerekenler – Şanlıurfa

Şanlıurfa ili ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan, Slovenya ülkesini seyahat etmek isteyen kişilerin Şanlıurfa merkezine başvuruda bulunması gerekmektedir. Ancak en önemli nokta ise başvuru sahibinin Slovenya seyahati etme nedenini net bir şekilde belirlemesidir.

 Başvuru sahibi seyahat etme nedenini net bir şekilde belirledikten daha sonra vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek gerekli tüm işlemleri başlatması gerekmektedir:

  1. Başvuru sahibi, seyahat etme nedenini belirleyip ardından temsilci ile iletişime geçtikten daha sonra temsilciye de seyahat amacını belirtmesi gerekmektedir. Ardından vize başvuru merkezinin uzman temsilcisi, başvuru sahibinin güncel ve aktif olan e-posta adresine seyahatine en uygun olacak şekilde güncel evrak listesinin gönderimini yapacaktır.
  2. Başvuru sahibi merkez tarafından e-posta adresine gönderilen evrakları hazırlaması gerekmektedir. Gerekli olan evrakları da bir araya getirip dosya halinde vize başvuru merkezine bizzat, kargo ya da kurye aracılığı ile teslim etmesi gerekmektedir
  3. Başvuru sahibi evrak dosyasının tesliminde bulunduktan daha sonra, vize başvuru merkezinde biyometrik bilgilerini beyan etmek üzere bulunması gerekmektedir. Ancak başvuru sahibi son 5 yıl içerisinde bir Schengen vizesine sahip olmuş ise tekrardan biyometrik veri beyanında bulunmak durumunda değildir.
  4. Bu son aşamada ise vize başvuru sahibi, vize başvuru merkezinin temsilcileri ile iletişime geçerek vize süreci hakkında gerekli tüm bilgiye sahip olabilme hakkına da sahiptir. En son aşamada ise başvuru sahibinin pasaportu vize müracaat merkezine gelmektedir. Başvuru sahibi pasaportunu vize başvuru merkezinden teslim alması gerekmektedir. Fakat kişi yoğun ise, belirli bir ücret karşılığında başvuru sahibinin belirtmiş olduğu güncel adrese de pasaport gönderimi merkez tarafından sağlanabilmektedir.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye