Slovenya Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
Slovenya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovenya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak, Slovenya ve Schengen vize bölgesi ülkelerine yapacağınız her türlü seyahat için almanız gereken vize işlemleri için Konsolosluk tarafından istenen belgelerin hazırlanmasında yardım etmekteyiz. Schengen ve Slovenya vize evraklarının eksik olması vize başvurunuzun ret alması ile sonuçlanacaktır. Konsolosluk, Schengen vizesi için başvuru yapan kişilerin her türlü bilgilerini öğrenmek ister ve ona göre başvuruya olumlu ya da olumsuz cevaplar verir.

Slovenya Vizesi Adana Vize Merkezi

Schengen ve Slovenya vize işlemleri ve de Konsolosluk tarafından istenen evraklar zamanla değişebilmektedir. 

Bu gibi durumlarda schengenvize.net olarak sizlere vize işlemleri hakkında her türlü konuda yardımcı oluyor ve süreci en kısa sürede tamamlayarak sizleri hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan korumuş oluyoruz.

Schengenvize.net Slovenya vizesi İzmir vize merkezi olarak, Slovenya vizesi başvurularınızı kolaylaştırıyoruz ve sizlere web sitemiz üzerinden online randevu alma imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra e-mail adresi, telefon numarası ile de iletişim kurma imkanı sağlıyoruz. 

Slovenya vizesi İzmir vize merkezi olarak, İzmir sınırlarında bulunan tüm ilçelere olduğu gibi, İzmir’e komşu olan illere ve onların ilçelerine de Slovenya vizesi konusunda detaylı bilgiler veriyor, kafalarına takılan her soruyu yanıtlıyor; kısacası profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvuruları sırasında önemli olan husus evrak hazırlamadır. 

Schengenvize.net olarak hem Schengen vizeleri için evrak hazırlama konusunda hem de gerekli olan vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi yazımı konusunda da alanında uzman olan danışmanlarımızdan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Kapsamlı Slovenya vize bilgiler ve sormak istediğiniz sorulara cevap almak için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Slovenya Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovenya vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

 Slovenya vize randevusu vize merkezinden mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması, dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanması gerekir.

Slovenya seyahatinde kullanılacak Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli Slovenya vize evrakları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Slovenya Vize Ücreti

Slovenya vize ücreti eğitim, aile birleşimi ya da ticari amaçlarla amaçlardan dolayı değişebilir. Genel anlamda, 105 Euro’dur.

VFS Global Slovenya

Slovenya vize işlemleri ile ilgili her türlü detay, VFS Global Slovenya sistemi bünyesinde sağlanır.

Slovenya Vizesi Almak Kolay Mı

Slovenya vizesi almak, evrak dosyası özenli ve yasal şartlara uygun olarak hazırlandığı takdirde kolay bir şekilde gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×