Slovenya Vizesi Adana Vize Merkezi

Slovenya Vizesi Adana Vize Merkezi

 

Slovenya Vize Merkezi, Adana

Slovenya Vize Merkezi, Adana ili sınırları içerisinde ikamet eden ve Slovenya seyahati için vize müracaatında bulunacak olan kişilere profesyonel bir şekilde hizmet sağlamak ile görevlendirilen aracı bir kurumdur.

Anacak sadece Adana ili içerisinde ikamet eden değil, aynı zamanda da Adana ilinin çevresinde bulunan illerde de ikamet eden, Slovenya vize müracaatı içerisinde bulunacak olan kişilere gerekli tüm desteği ve hizmeti eksiksiz bir şekilde sağlamaktadır.

Slovenya Vize Başvuru – Adana 

Slovenya vize başvurusu, başvuruda bulunacak olan vatandaşın Slovenya sınırları içerisine yapacak olduğu seyahate göre değişkenlikler göstermektedir. Bu nedenden dolayı başvuruda bulunacak olan vatandaş, ilk adım olarak seyahat etme amacını net bir şekilde belirlemesi gerekmektedir.

  • Vize başvuru işlemlerini başlatmak adına vize başvuru merkezinin uzman yetkilileri ile görüşme sağlaması gerekmektedir. Seyahat etme amacına en uygun olan güncel evrak listesini talep ettikten daha sonra, vize başvuru merkezinin yetkilileri başvuru sahibinin e-mail adresine gerekli olan tüm güncel evrak listesini iletmektedir.
  • Bir diğer aşama ise başvuru sahibinin e-mail adresine gelen güncel evrak listesinin hazırlanma aşamasıdır. Evrak hazırlama aşaması ise başvuruda bulunan kişi tarafından yapılmaktadır. Güncel evrak listesi hazırlandıktan daha sonra kargo, kurye ya da başvuru sahibi tarafından bizzat başvuru merkezine gelerek dosyanın tesliminin yapılması gerekmektedir.
  • Dosya teslimi yapıldıktan daha sonra, kişi VIS prosedürü gereğince ilgili ülkenin konsolosluğuna parmak izi (biyometrik veri) beyanında bulunması şarttır. Ancak en son 5 yıl içerisinde başvuru sahibi herhangi bir ülkenin Schengen vizesine sahip olmuş ise bu işleme gerek yoktur.
  • Tüm gereken süreç yapıldıktan daha sonra, başvuru sahibi vize işlem süreci hakkında bilgi sahibi olabilmek adına vize başvuru merkezinin uzman yetkilileri ile irtibat kurabilme hakkına da sahiptir. Ardından başvuru sahibinin pasaportu vize başvuru merkezine geldikten sonra uzman yetkililer başvuru sahibi ile iletişim kurarak pasaportunun teslimini yapmaktadır.
  • Ancak, başvuru sahibi yoğun ise ve pasaportunu bizzat teslim alamayacak ise vize başvuru merkezi tarafından belirli bir ücret karşılığında pasaport başvuru yapan kişinin belirtmiş olduğu adresine gönderilmektedir.

 

  Schengenvize.net olarak, Slovenya’ya yapacağınız her türlü seyahat için almanız gereken vize işlemleri için Konsolosluk tarafından istenen belgelerin hazırlanmasında yardım etmekteyiz. Evrakların eksik olması vize başvurunuzun ret alması ile sonuçlanacaktır. Konsolosluk, başvuru yapan kişilerin her türlü bilgilerini öğrenmek ister ve ona göre başvuruya olumlu ya da olumsuz cevaplar verir. Vize işlemleri ve de Konsolosluk tarafından istenen evraklar zamanla değişebilmektedir. Bu gibi durumlarda schengenvize.net olarak sizlere vize işlemleri hakkında her türlü konuda yardımcı oluyor ve süreci en kısa sürede tamamlayarak sizleri hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan korumuş oluyoruz. Schengenvize.net Slovenya vizesi Adana vize merkezi olarak, Slovenya vizesi başvurularınızı kolaylaştırıyoruz ve sizlere web sitemiz üzerinden online randevu alma imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra e-mail adresi, telefon numarası ile de iletişim kurma imkanı sağlıyoruz. Slovenya vizesi Adana vize merkezi olarak, Adana sınırlarında bulunan tüm ilçelere olduğu gibi, Adana’ya komşu olan illere ve onların ilçelerine de Slovenya vizesi konusunda detaylı bilgiler veriyor, kafalarına takılan her soruyu yanıtlıyor; kısacası profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvuruları sırasında önemli olan husus evrak hazırlamadır. Schengenvize.net olarak hem evrak hazırlama konusunda hem de gerekli olan vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi yazımı konusunda da alanında uzman olan danışmanlarımızdan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Detaylı bilgiler ve sormak istediğiniz sorulara cevap almak için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

 

Slovenya Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovenya vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Slovenya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye