Slovenya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi - Schengenvize.net
Slovenya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovenya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak, Slovenya’ya yapacağınız bütün seyahat için almanız gereken vize işlemleri için Konsolosluk tarafından istenen belgelerin hazırlanmasında yardım etmekteyiz. Slovenya vize türleri için gereken belgelerin eksik olması vize başvurunuzun ret alması ile sonuçlanacaktır. Konsolosluk vize departmanı, Slovenya vize başvuruları yapan kişilerin her türlü bilgilerini öğrenmek ister ve ona göre başvuruya olumlu ya da olumsuz cevaplar verir. Slovenya vize işlemleri süreci ve Konsolosluk tarafından istenen belgeler zamanla değişebilmektedir. 

Slovenya Vizesi Hatay Vize Merkezi

Bu gibi durumlarda schengenvize.net olarak sizlere vize işlemleri hakkında her türlü konuda yardımcı oluyor ve süreci en kısa sürede tamamlayarak sizleri hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan korumuş oluyoruz.

Schengenvize.net Slovenya vizesi Kahramanmaraş vize merkezi olarak, Slovenya vizesi başvurularınızı kolaylaştırıyoruz ve sizlere web sitemiz üzerinden online randevu alma imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra e-mail adresi, telefon numarası ile de iletişim kurma imkanı sağlıyoruz.

 Slovenya vizesi Kahramanmaraş vize merkezi olarak, Kahramanmaraş sınırlarında bulunan tüm ilçelere olduğu gibi, Kahramanmaraş’a komşu olan illere ve onların ilçelerine de Slovenya vizesi konusunda detaylı bilgiler veriyor, kafalarına takılan her soruyu yanıtlıyor; kısacası profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvuruları sırasında önemli olan husus evrak hazırlamadır. 

Schengenvize.net olarak hem evrak hazırlama hem de gerekli olan vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi yazımı konusunda alanında uzman olan danışmanlarımızdan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz.

Ayrıntılı bilgiler ve sormak istediğiniz sorulara cevap almak için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Slovenya Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovenya vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Slovenya vize randevusu muhakkak alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması, dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanması gerekir.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının muhakkak kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Slovenya gerekli evrakları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 bağlantımızdan görebilirsiniz.

Slovenya Yatırımcı Vizesi nasıl Alınır?

Slovenya yatırımcı vizesi, diğer bir ifade ile iş ve ticari vize kapsama alanı içerisine girer. Konsolosluğa müracaatta bunulduğu takdirde başvuru formunda, yatırımcı vizesi olduğu belirtilmelidir.

Slovenya Oturma İzni Nasıl Alınır?

Slovenya’da uzun süreli olarak ikametgah edecek vatandaşlar, oturma izni almalı. Slovenya oturma izni, kişinin pasaportuna ve sürecine göre değişir. Konsolosluğa müracaatta bulunulmalıdır.

Slovenya 50.000 Euro Bankada mı Olmalı?

Slovenya ziyareti esnasında bankada bulunması gereken ücret 10-12 bin TL arasında değişir. Bu ücretin Euro cinsinden değeri, güncel Euro değerine göre yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×