Slovenya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Slovenya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Slovenya Vize Merkezi, Gaziantep

Slovenya Vize Merkezi, Gaziantep ili sınırları içerisinden ve çevre illerinden vize müracaatında bulunmak isteyen kişilere gereken tüm hizmeti ve desteği profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Slovenya vizesinin engelsiz, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde alınabilmesi için yukarıda yer alan irtibat bilgilerimizi kullanarak Gaziantep merkezimiz ile iletişime geçebilir, başvuru sahibinin vize onayı olabilmesi adına gerekli koşulları profesyonel temsilcilerimize danışarak öğrenilebilmektedir.

Slovenya Vize Başvurusu – Gaziantep

Gaziantep ili ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan, Slovenya ülkesini seyahat etmek isteyen kişilerin Gaziantep merkezine başvuruda bulunması gerekmektedir. Ancak en önemli nokta ise başvuru sahibinin Slovenya seyahati etme amacını net bir şekilde belirlemesidir.

 Başvuru sahibi seyahat amacını net bir şekilde belirledikten daha sonra vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek gerekli tüm işlemleri başlatması gerekmektedir:

  1. Başvuru sahibi, seyahat amacını belirleyip ardından temsilci ile iletişime geçtikten daha sonra temsilciye de seyahat amacını belirtmesi gerekmektedir. Ardından vize başvuru merkezinin uzman temsilcisi, başvuru sahibinin güncel ve aktif olan e-posta adresine seyahatine en uygun olacak şekilde güncel evrak listesinin gönderimini yapacaktır.
  2. Başvuru sahibi merkez tarafından e-posta adresine gönderilen evrakları hazırlaması gerekmektedir. Gerekli olan evrakları da bir araya getirip dosya halinde vize başvuru merkezine bizzat, kargo ya da kurye aracılığı ile teslim etmesi gerekmektedir
  3. Başvuru sahibi evrak dosyasının tesliminde bulunduktan daha sonra, vize başvuru merkezinde biyometrik bilgilerini beyan etmek üzere bulunması gerekmektedir. Ancak başvuru sahibi son 5 yıl içerisinde bir Schengen vizesine sahip olmuş ise tekrardan biyometrik veri beyanında bulunmak durumunda değildir.
  4. En son adımda ise vize başvuru sahibi, vize başvuru merkezinin temsilcileri ile iletişime geçerek vize süreci hakkında gerekli tüm bilgiye sahip olabilme hakkına da sahiptir. En son adımda ise başvuru sahibinin pasaportu vize başvuru merkezine gelmektedir. Başvuru sahibi pasaportunu vize başvuru merkezinden teslim alması gerekmektedir. Fakat kişi yoğun ise, belirli bir ücret karşılığında kişinin belirtmiş olduğu adrese de pasaport gönderimi merkez tarafından yapılabilmektedir.0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye