Slovenya Vize Reddi Nedenleri - Schengenvize.net
Slovenya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovenya Vize Reddi Nedenleri

Slovenya Vize Reddi Nedenleri ve Çözümü

 Slovenya’ya gitmek isteyen kişilerin Slovenya vize başvurusu yapması gereklidir. Slovenya vize başvurusu sırasında kullanılmak üzere Konsolosluk tarafından istenen evraklar vardır ve bu evrakların eksiksiz olarak vize başvurusu yapılacak alanlara götürülmesi gerekmektedir. Slovenya vize başvuruları Macaristan Konsolosluğu tarafından değerlendirilmekte ama Slovenya Ankara Büyükelçiliği tarafından sonuçlandırılmaktadır. Slovenya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından sahip olunan yetki ile istediği kişilerin başvurularını kabul eder istediklerini de ret edebilir.

Slovenya Vize Ücreti 2021

 Ülkeye girecek ve çıkacak olan kişilerin belirlenmesinde yetki sahibidir yani. Slovenya vize reddi alınması bir daha başvuru yapılamayacağı anlamı taşımamaktadır. İstediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Slovenya vizesi evraklar istenilen doğrultuda olduğu takdirde 2 hafta içerisinde çıkar.

Slovenya Vize Veriyor Mu?

Slovenya pasaport türlerine göre vize şartı sunduğu gibi muaf tuttuğu ülkelerde bulunur.

Slovenya Turist Kabul Ediyor Mu?

Turizm amaçlı ziyaret gerçekleştirecek olan kişiler için turist vizesi ile birlikte kabul edilir.

Slovenya vize başvuruları sırasında kullanılan evraklar mutlaka güncel olmalıdır ve mesleki duruma göre de istenen evraklar değişiklik göstermektedir. Slovenya vize başvuruları için hazırlanan evrakların eksik olmaması da önemli bir konudur, ayrıca evraklar tamam olsa bile Slovenya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği ret kararı verebilir.

Slovenya Vize Reddi İtiraz

 Slovenya vize reddi ile karşılaşa kişi reddine de itiraz edebilmektedir. Sonuç mektubu dikkatlice okunmalı ve sebebi de fark ederek 4 hafta içerisinde Slovenya Konsolosluğu’na yazılı olarak itiraz edebilirsiniz. Başvuru için herhangi bir sayı sınırı yoktur ancak ret yememek için evraklara özen gösterilmelidir.

Schengenvize.net ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilir ve hem zaman hem de maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Schengenvize.net adı altında çalışan uzmanlar yardımıyla vize reddi ile sonuçlanan başvurunuzu yeniden düzenleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Slovenya Vize Reddi Nedenleri
Slovenya Vize Reddi Nedenleri

Ret Alma Sebepleri

    Slovenya vize başvurunuzun ret ile sonuçlanmasının birçok farklı sebebi olabilmektedir. Örneğin eksik belge, seyahat amacının açıkça belirtilmemesi, seyahat sürecindeki masrafların karşılanabileceği kadar maddi yeterlilik olmaması, banka hesap bilgilerinin paylaşılmaması, vize geçerlilik süresi bitince ülkeye dönüşün kanıtlanmaması, otel rezervasyon bilgilerinin resmi olmaması, yasal gerekliliklerin karşılanmaması, kamu düzeninin tehdidi vs. gibi sebepler ile Slovenya vize reddi alabilirsiniz.

Slovenya vizesi en kolayca nasıl alınır; >> schengenvize.net/slovenya-vize bağlantısın’dan yeni yıl için düzenlenen kesin kılavuza ulaşabilirsiniz.

Slovenya Vize Reddi Nedenleri Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×