Slovenya Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Slovenya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovenya Vizesi Mersin Vize Merkezi

    Schengenvize.net olarak, Slovenya’ya yapacağınız her türlü gezi için almanız gereken vize işlemleri için Konsolosluk tarafından istenen belgelerin hazırlanmasında yardım etmekteyiz. Evrakların eksik olması Slovenya vize başvurunuzun ret alması ile sonuçlanacaktır. Konsolosluk, Slovenya vizesi için başvuru yapan kişilerin her türlü bilgilerini öğrenmek ister ve ona göre başvuruya olumlu ya da olumsuz cevaplar verir. Vize işlemleri ve Konsolosluk tarafından istenen Slovenya vize evrakları zamanla değişebilmektedir. 

Slovenya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Bu gibi durumlarda schengenvize.net olarak sizlere vize işlemleri hakkında her türlü konuda yardımcı oluyor ve süreci en kısa sürede tamamlayarak sizleri hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan korumuş oluyoruz.

Schengenvize.net Slovenya vizesi Mersin vize merkezi olarak, Slovenya vizesi başvurularınızı kolaylaştırıyoruz ve sizlere web sitemiz üzerinden online randevu alma imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra e-mail adresi, telefon numarası ile de iletişim kurma imkanı sağlıyoruz.

Slovenya vizesi Mersin vize merkezi olarak, Mersin sınırlarında bulunan tüm ilçelere olduğu gibi, Mersin’e komşu olan illere ve onların ilçelerine de Slovenya vizesi konusunda detaylı bilgiler veriyor, kafalarına takılan her soruyu yanıtlıyor; kısacası profesyonel destek sağlıyoruz. Vize başvuruları sırasında önemli olan husus evrak hazırlamadır. 

Schengenvize.net olarak hem evrak düzenleme konusunda hem de gerekli olan Slovenya vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi yazımı konusunda alanında uzman olan danışmanlarımızdan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz.

Detaylı bilgiler ve sormak istediğiniz sorulara yanıt almak için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Slovenya Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovenya vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Slovenya vize randevusu önceden mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla yanı sıra Slovenya evraklarının eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanması lazımdır.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının fotokopileri eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen ve Slovenya vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Slovenya Turist Kabul Ediyor Mu?

Slovenya, turistik bir ülke olduğu için turist kabul eder.

Slovenya Hangi Irk?

Slovenya’da ırk ayrımı yoktur.

Türkiyeden Slovenya’ya Nasıl Gidilir?

Türkiye’den Slovenya’ya gidebilmek için ilk olarak Slovenya Konsolosluğuna müracaatta bulunulup, vize işlemleri tamamlanmalı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×