Slovenya Vizesi Ankara Vize Merkezi - Schengenvize.net
Slovenya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Slovenya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Slovenya Vize Başvurusu Ankara Vize Merkezleri

 Slovenya Vizesi Ankara Şubesi

Schengenvize.net olarak, Slovenya’ya yapacağınız her türlü seyahat için almanız gereken vize işlemleri için Slovenya dış temsilcilikleri tarafından istenen belgelerin hazırlanmasında yardım etmekteyiz. Slovenya vize evraklarının eksik ve hatalı olması vize başvurunuzun ret alması ile sonuçlanacaktır. Slovenya dış temsilcilikleri, başvuru yapan kişilerin her türlü bilgilerini öğrenmek ister ve ona göre başvuruya olumlu ya da olumsuz cevaplar verir. Slovenya vize işlemleri ve de Konsolosluk tarafından istenen evraklar zamanla değişebilmektedir. 

Slovenya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Bu gibi durumlarda schengenvize.net olarak sizlere vize işlemleri hakkında her türlü konuda yardımcı oluyor ve süreci en kısa sürede tamamlayarak sizleri hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan korumuş oluyoruz. Schengenvize.net Slovenya vizesi Ankara vize merkezi olarak, Slovenya vizesi başvurularınızı kolaylaştırıyoruz ve sizlere web sitemiz üzerinden online randevu alma imkanı sunuyoruz.

Bunun yanı sıra e-mail adresi, telefon numarası ile de iletişim kurma imkanı sağlıyoruz. Slovenya vizesi Ankara vize merkezi olarak, Ankara sınırlarında bulunan tüm ilçelere olduğu gibi, Ankara’ya komşu olan illere ve onların ilçelerine de Slovenya vizesi konusunda detaylı bilgiler veriyor, kafalarına takılan her soruyu yanıtlıyor; kısacası profesyonel destek sağlıyoruz.
Slovenya Vizesi Ankara Vize Merkezi
Slovenya Vizesi Ankara Vize Merkezi
Vize başvuruları sırasında önemli olan husus evrak hazırlamadır. Schengenvize.net olarak hem evrak hazırlama konusunda hem de gerekli olan vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi yazımı konusunda da alanında uzman olan danışmanlarımızdan profesyonel destek almanızı sağlıyoruz. Detaylı bilgiler ve sormak istediğiniz sorulara cevap almak için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Ankara için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected] Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Slovenya vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 Slovenya vize randevusu vize merkeziyle mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz ve doğru biçimde hazırlanması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili Slovenya vize merkezinin istediği şekilde düzenlenmesi gerekir. Bununla birlikte Slovenya seyahatinde kullanılan Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili bağlantımızdan ayrıntılı bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Slovenya Vize Ücreti

Slovenya vize ücreti, vize türüne ve Slovenya’da bulunma sürecine göre değişkenlik gözetir.

Slovenya Vizesi Almak Kolay Mı

Slovenya vizesi almak, oldukça kolaydır.

Slovenya D Tipi Vize

Slovenya’da uzun süreli bulunacak olan vatandaşlar, Slovenya D tipi vizesini tercih etmeli.

Slovenya Vizesi Ankara Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×