Slovenya Aile Ziyareti Vize Dilekçe

Slovenya Aile Ziyareti Vize Dilekçe

    Slovenya’da ikamet eden bir tanıdık ya da akrabanızı ziyaret edecekseniz eğer Slovenya ziyaret vizesine ihtiyacınız olacaktır ve bu vizeyi alabilmek için yapacağınız başvuruda Konsolosluk tarafından hazırlanması istenen bazı evraklar vardır. Bu evraklardan birisi de Slovenya ziyaret vize dilekçesidir. Slovenya ziyaret vize dilekçe, doldurulması gereken bir evraktır ve doldurulurken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Eğer dikkat edilmez ve de diğer evraklardaki bilgilerden farklı bilgiler içerirse vize başvurunuz ret ile sonuçlanabilir. Schengenvize.net ile iletişime geçerek detaylı bilgiler ve profesyonel destek alabilirsiniz.

 

  • Slovenya’ya yapılacak seyahat amacı açıkça belirtilmelidir. Örneğin, anneniz Slovenya’da yalıyor ve onu ziyaret edecekseniz eğer, annenizin nerede oturduğunu, kiminle kaldığını vs. belirtilmelisiniz.
  • Slovenya’ya girilecek ve çıkılacak tarihler açıkça yazılmalıdır ve eğer ek sefer varsa o sefer hakkında da detaylı bilgiler verilmelidir.
  • Slovenya seyahati sırasındaki masrafların nasıl ve kim tarafından karşılanacağı da belirtilmeli ve kanıtlarıyla sunulmalıdır.
  • Slovenya ziyareti yapmanıza sebep olan kişinin kimlik bilgileri vs. bildirilmeli ve eğer akraba iseniz de akrabalık kanıtlayıcı belgeler ile destekleyebilirsiniz.

Slovenya KONSOLOSLUĞU AİLE ZİYARETİ  DİLEKÇE ÖRNEĞİ

Vize Bölümü Dikkatine,

            Ülkenizi 07.04.2021-09.04.2021 tarihleri arasında Eşim Fatıma AKAR VE kardeşim Mahmut Akar ile Eşi Cemile Kar ile birlikte Aile ziyareti amacı nedeniyle  ziyaret edeceğiz. Sürekli seyahat etmemiz nedeniyle mümkünse tarafımıza 5 Yıllık schengen vizesinin verilmesini rica ederim.

           Seyahat süresince meydana gelebilecek tüm masraflar tarafımdan karşılanacak olup, verilen vize süresinin dışında ülkenizde ve Schengen Ülkelerinde kalmayacağımızı taahhüt ederiz.

   Saygılarımla,

 SAMI AKAR

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye