Polonya Ticari Vize Dilekçe

Polonya Ticari Vize Dilekçe

    Schengen ülkelerinden olan Polonya, yıl içerisinde birçok farklı sebeplerle çok sayıda ziyaretçi almaktadır. Bu ziyaretçilerin giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir ve alınacak olan vize türü de bu giriş amacına göre belirlenmektedir. Vize türü belirlendikten sonra, Polonya Konsolosluğu tarafından istenen ve Schengen yasalarına göre düzenlenmiş olan evraklar istenmektedir. Bu evraklar sayesinde Polonya Konsolosluğu, başvuru yapan kişi hakkında detaylı bilgilere sahip olmaktadır ve vize başvurusunu değerlendirirken doğru kararlar verebilmektedir. Bu evrakların eksiksiz hazırlanması önemli konu olduğundan profesyonel destek almakta fayda vardır ve schengenvize.net ile iletişime geçerek hem detaylı bilgilere sahip olabilir hem de profesyonel destek alabilirsiniz.

      Polonya’ya gidiş amacı bir şirket görüşmesi ya da toplantısı yapmak veya Polonya’da bir konferans, seminer ya da alan araştırmasına katılım sağlamak olan kişilerin başvuru yapması gereken vize türü ticari vizedir. Polonya ticari vize alınabilmesi için yapılacak olan başvuru sırasında, Polonya Konsolosluğu tarafından seyahate yönelik istenen bazı evraklar vardır. İstenen evraklar eksiksiz olarak hazırlandıktan sonra, Polonya Konsolosluğu tarafından görevli olan vize merkezlerin gidilerek başvuru tamamlanabilmektedir. Vize başvurusu tamamlandıktan sonra değerlendirmeler Konsolosluk tarafından yapılır ve sonuçlandırmayı da onlar gerçekleştirir. Polonya Konsolosluğu tarafından istenen önemli evraklardan birisi de Polonya ticari vize dilekçedir. Polonya ticari vize dilekçe, seyahat amacını ve masrafların karşılanma biçimini belirlediği için önemli bir evraktır ve doldurulurken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

  • İş seyahati için giden kişi eğer personelse, şirket yetkilisi tarafından şirketin antetli kağıdına yazılan seyahat tarihleri arasında izin belgesi,
  • Seyahat amacı açıkça belirtilmelidir. Şirket ile görüşme olacaksa eğer, şirket hakkında, şirkette görüşme yapılan kişi hakkında bilgiler; eğer konferans varsa da konferans hakkında detaylı bilgiler.
  • Seyahate çıkacak olan kişinin firmadaki görevi hakkında detaylı bilgiler verilmelidir.
  • Seyahatin başlangıç ve bitiş tarihi belirtilmelidir.
  • Seyahat sürecinde masrafların nasıl ve kim tarafından karşılanacağı belirtilmelidir.
error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye