Norveç Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Norveç Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Norveç Vize Merkezi, Şanlıurfa

Şanlıurfa ili sınırları içerisinde ikamet eden ve çevre illerinde de ikamet etmekte olan tüm vatandaşlar için Norveç Vize Merkezi Şanlıurfa temsilcileri, gerekli olan tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile görev yapan bir kurumdur.

Şanlıurfa ili sınırları içerisinde ikamet etmekte olan ve Norveç Schengen vize başvurusunda bulunacak başvuru sahiplerinin yetkili vize merkezi uzmanları ile profesyonel bir kapsam içerisinde irtibata geçmesi tavsiye edilmektedir.

Norveç Schengen Vizesi Gerekli Evraklar / Şanlıurfa

Norveç Schengen vizesi için gerekli evraklar hazırlanır iken çalışanların, çalıştıkları iş yerinden gerekli olan tüm belgeleri ve bunun yanı sıra çalıştıkları kurumdan izin yazısı onayı alması gerekmektedir. Ayrıca, başvuru sahibinin pasaportunun en fazla 10 yıllık olması gerekmektedir.

Sırası ile Norveç Schengen vizesinin evrakları şu şekildedir:

·         Pasaport

·         Seyahat Sağlık Sigortası

·         Kimlik Bilgileri

·         Rezervasyon Bilgileri

·         2 Adet Biyometrik Fotoğraf

·         Finansal Dokümanlar

·         Davetiye

·         İş Yerine Ait Onay Belgesi

·         Norveç Schengen Vize Başvuru Formu ve Dilekçesi

·         Norveç Vize Ücretinin Ödendiğine Dair Dekont Bilgisi

 

Norveç Şanlıurfa Vize Merkezi

Şanlıurfa şehrinde, Norveç sınırları içerisine seyahat etmek isteyen ve bu neden doğrultusunda vize başvurusunda bulunacak olan tüm başvuru sahiplerinin sırasıyla yapması gereken adımlar mevcuttur. Bu adımlar ise aşağıda listelenmiştir:

  • Başvuru sahibi, ilk adım olarak Norveç vize merkezi Gaziantep ile iletişime geçerek gerekli olan tüm evrakların listesini talep etmesi gerekmektedir.
  • İkinci adımda ise vize başvuru merkezinin yetkili müşteri temsilcileri başvuru sahibinin aktif ve güncel olarak kullandığı e-posta adresine gereken tüm evrak listesini göndermektedir. Ancak ilk adım için unutulmaması gereken bir konu vardır ki, seyahat amacı. Başvuru sahibi seyahat amacını net bir şekilde belirlemesi gerekmektedir.
  • Daha sonra hazırlanan evraklar merkeze teslim edilmelidir.
  • Başvuru sahibinin onayladığı randevu tarihi kapsamı içerisinde vize başvuru merkezine gelerek biyometrik bilgilerin ibrazında bulunması gerekmektedir.
  • En son adımda ise, başvuru sahibi vize başvuru merkezi yetkilileri ile irtibat haline geçerek son durum hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Son durum öğrenildikten sonra da pasaportun başvuru sahibi tarafından teslim alınması gerekmektedir.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye