Norveç Vizesi Hatay Vize Merkezi

Norveç Vizesi Hatay Vize Merkezi

Norveç Vize Merkezi, Hatay

Norveç Vize Merkezi, Hatay ili sınırları içerisinde ikamet eden ve Norveç Schengen vizesi müracaatlarında bulunmak isteyen kişiye gerekli olan bütün desteği ve hizmeti profesyonel bir şekilde sağlayan kurumdur.

Schengenvize.net Norveç Schengen vizesi Hatay merkezi olarak, Norveç sınırları içerisinde yapılacak olan bütün seyahatlerde ve alınması gereken vize onayı için gereken tüm vize işlemlerinde, Norveç Konsolosluk makamının başvuru sahibi hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilmesi için başvuru sahibinin hazırlaması gereken evrakların ve vize ücretleri gibi diğer tüm işlemlerin yapılmasında başvuru sahibine gereken tüm hizmetler ve beraberinde de yine profesyonelce bir destek sağlanmaktadır.

Norveç Schengen Vizesi – Hatay

Norveç Schengen vizesi başvurularında, başvuru sahibi tarafından hazırlanması gereken evraklar seyahat amacına göre değişiklik sergilemektedir. Bu nedenle, başvuru sahibinin ilk adım olarak Norveç ülkesinin sınırları içerisine yapacak olduğu seyahatin amacını net bir şekilde belirlemesi gerekmektedir.

Ardından, Schengen prosedürü kapsamı içerisinde ve seyahat amacına uygun olarak hazırladığı tüm evrakları vize başvuru merkezine teslim etmesi gerekmektedir. Ancak, başvuruda kullanılacak olan güncel evrakların içerisinde herhangi bir eksiklik ya da hatalı bir bilginin olmaması için bu süreç başvuru sahibi tarafından dikkatli ve titizce yürütülmesi gerekmektedir.

Norveç Vize Merkezi Çalışma Saatleri – Hatay

Norveç vize merkezinin Hatay ili sınırları içerisindeki çalışma saatleri şu şekildedir:

  • Hafta içi 08.30 ila 18.30 saatleri,
  • Hafta sonu ise sadece cumartesi günü olmak üzere 10.00 ila 14.00 saatleri kapsamı içerisinde başvuru sahiplerine hizmet ve destek sağlamaktadır.

Hatay ili sınırları içerisinde yapılacak olan Norveç vize başvurularında parmak izinin beyan edilmesi gerekçesi ile konsolosluk tarafınca randevu alınması zorunlu bir işlemdir. Vize randevu alımı ise vize başvuru merkezlerinin temsilcilerinin çalışma alanı kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Başvuruda bulunacak olan vatandaşın evrakları vize başvuru merkezinin temsilcilerine ulaştıktan daha sonra başvuru sahibinin planına uygun bir saat dilimi içerisinde başvuru yapan kişinin randevusu hemen alınmaktadır.

Ülkelere bağlı olan konsoloslukların başvuru merkezleri veyahut başvuru birimleri şehirlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Başvuru sahibinin yaşadığı yere göre vize müracaat işlemleri için firmamız ile iletişime geçmesi tavsiye edilmektedir.

 

 

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye