Norveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Norveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Norveç Vize Merkezi, İstanbul

Norveç Vize Merkezi İstanbul şubesi sayfamıza hoş geldiniz.

İstanbul ve İstanbul çevresinde ikamet eden T.C. sınırları içerisine ait olan vatandaşlar ve uzun süreli oturum iznine sahip olan üçüncü ülke vatandaşları Norveç turistik, ticari, aile veyahut arkadaş ziyareti vize kategorisini kapsayan Norveç Schengen vize işlemlerini Vize Başvuru Merkezi İstanbul şubesi aracılığı sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

Başvuru sahiplerinin Norveç vizesi hakkında tüm detaylı sorularını ve başvuru işlemlerinde bulunmak için yetkili vize başvuru merkezinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçmesi tavsiye edilmektedir. Norveç çağrı merkezini arayarak irtibat kurabilme hakkına da sahiptir.

Norveç Vize Merkezi İstanbul Aracılığı ile Norveç Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru sahibinin aşağıdaki adımları takip ederek Norveç vizesini hızlı, kolay ve oldukça güvenilir bir şekilde Norveç Schengen vize başvurularını yapabilmektedirler. İstanbul Norveç Vize Başvuru Merkezi müracaat sürecinde yetkili temsilcileri ve asistanları ile beraber başvuru sahibine destek olmaktadır.

Bunun yanı sıra unutulmamalıdır ki Norveç vize başvurusunun sonucu ve vize işleminin süreç değerlendirmesi sadece konsolosluğa ya da büyükelçiliğe aittir. Vize başvuru merkezleri veyahut vize başvuru seyahat acenteleri başvuru sahibinin yapmış olduğu vize başvurusu sürecine ve süreç değerlendirmesine herhangi bir müdahale hakkına sahip değildir.

1.    Adım

Norveç Schengen vizesi başvurusunda bulunacak olan kişileri, ilk adım olarak vize başvuru merkezlerinin yetkili ve profesyonel olan müşteri temsilcileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Daha sonra, seyahat amacını net ve doğru bir şekilde belirledikten sonra seyahat amacına göre temsilcilerden vize başvurusunun güncel evrak listesini talep etmektedir.

Bunun nedeni ise her başvuru sahibinin vize başvuru evraklarının birbiri ile değişkenlikler sergilemesidir. Seyahat amacına ve seyahat tarih aralıklarına göre konsolosluğun ya da büyükelçiliğin talep ettiği evrak listesi bir başka başvuruda bulunan kişinin evrak listesine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

2.    Adım

Bir diğer adım da ise, vize başvuru merkezinin yetkili müşteri temsilcileri tarafından başvuru sahibinin e-mail adresine gönderilen evrak listesinin tüm gerekli evraklarını vize başvuru merkezine teslim edilmesi gerekmektedir. Daha sonra randevu alınarak gereken tüm işlemler yerine getirilmelidir.

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye